Polski RAP Nowa płyta od Holaka coraz bliżej!

Nowa płyta od Holaka coraz bliżej!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:21:13, 20 lipiec '18r.

Przez ostatnie tygodnie HOLAK dawał swoim fanom możliwość śledzenia ostatniego etapu prac nad najnowszym wydawnictwem prezentując kolejne wersje okładki, tracklisty oraz dokumentację z sesji w studiu.

Płyta ,,Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał” ukaże się już 10 sierpnia i powstała we współpracy producenckiej z Maxem Psują. Mateusz postawił na konsekwencję i poszukiwanie spójnego języka dla albumu, odpowiada również za jego oprawę graficzną oraz koncepcje teledysków, a całość ukazuje się pod jego własnym labelem. Gościnnie wsparli go następujący artyści: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege.  

 

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel ,,Ćwiczenia z zapominania” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem:

HOLAK to muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki między innym dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk. Mateusz uwielbia zaskakiwać. W Walentynki 2017 roku, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi, ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytuł ,,The Introvert” nie był jednak dostępny na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość. To z tym krążkiem zagościł na scenach takich festiwali jak Open’er, Polish Hip-Hop Festival, Up To Date czy Kraków Live. Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu albumu ukazała się ,,Niecierpliwość” - konceptualna EP-ka z zupełnie premierowym materiałem od Holaka. Jest ona ilustrowana przez 15-minutowy teledysk, w którym życie i twórczość Mateusza przeplatają się z jego wspomnieniami.

 

#TAGI

#Holak

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów