Polski RAP Białas i Szpaku na jednym tracku!

Białas i Szpaku na jednym tracku!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:25:37, 20 lipiec '18r.

Na kanale SB Maffija pojawił się teledysk do nowego singla Deemza "Ból" w którym gościnnie pojawili się Białas i Szpaku. Filmowa zagadka została rozwiązana.

"Ból" to kolejny po "Eldorado" duży singiel Deemza, który ukazuje się nakładem SB Maffija Label. Tym razem obsadę stworzyli przedstawiciele dwóch generacji polskiego rapu - Białas i Szpaku. Ich spotkanie w studio doprowadziło do powstania emocjonalnego, ale zarazem hitowego kawałka, który swoją zaskakującą wizją zobrazowała ekipa Patrice Haubenstock Films.

Pierwsza tak duża fabularna produkcja spotkała się z dość sporym rozgłosem, a niepozorny komentarz Białasa, który napisał, że "został aktorem" pociągnął za sobą lawinę publikacji sugerujących, że SB Maffija kręci film. Inspirowany "Nienawiścią" Kassovitza i stylem Goshy Rubchinsky'ego teledysk to powrót obu raperów do osiedlowej rzeczwywistości w zestawieniu z ich współczesną pozycją. Wszystko to na złożonym i dopracowanym podkładzie Deemza, który zachowuje lekkość mimo dość poważnego wydźwięku kawałka. Video można już zobaczyć na kanale SB Maffija.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów