Polski RAP Zeus powraca z nową płytą!

Zeus powraca z nową płytą!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:18:27, 20 lipiec '18r.

Raper zaskoczy jeszcze w tym roku?

Ostatnie wydawnictwo od Łódzkiego rapera pojawiło się w 2015 roku. "Zeus. Jest super" to krążek przepełniony pozytywną energią, który przyjął się bardzo dobrze. Po tym czasie artysta dał kilka koncertów i... cisza. Ostatnio pojawiały się vlogi od rapera, a w nich poinformował o pracach nad muzyką i nie tylko. Wytłumaczył również swoje zniknięcie ze sceny oraz social mediów oraz zaprezentował nowości w swojej wytwórni. Grono fanów Zeusa niezbyt przychylnie patrzy na jego przerwy w wydawaniu płyt, bo od jeszcze poprzedniego materiału "Zeus. Nie żyje" również minęły trzy lata.

Natomiast teraz usłyszeliśmy - a raczej zobaczyliśmy - nowo zaprezentowaną okładkę. Na niej widzimy tytuł utrzymany w tej samej konwencji - "Zeus. To pomyłka".Co jest tą pomyłką?

Oby częstotliwość wydawania płyt. Przechodząc do poważniejszych rzeczy - kompletnie nie wiadomo, czego moglibyśmy spodziewać się po tym projekcje. Jednak jest pewne przeczucie, że przesyt "rapowania o dzieciach i truizmach" na poprzednim albumie mógłby być zniwelowany przez poważniejszą tematyke. Więcej agresji w nawijce również z chęcią znajdzie swoje miejsce na krążku, bo - jak wiemy - wkurzony Zeus to dobry Zeus. Obecnie mało wiemy co tak naprawdę działo się u artysty, ale spokojnie - pierwsze single powinny zostać opublikowane już niedługo. Więcej informacji wkrótce!

#TAGI

#Zeus

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów