Polski RAP Szopeen z pierwszym singlem po inauguracji do QueQuality!

Szopeen z pierwszym singlem po inauguracji do QueQuality!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 18:18:52, 25 lipiec '18r.


Szopeen i jego kawałek "Liczę na...", na którym gościnnie udzielili się Plan Be oraz Sztoss.

Za produkcję utworu odpowiada WorstCase. Czy raper zaczyna już promować nowy album pod szyldem QueQuality? Więcej informacji wkrótce.

Szopeen (rocznik 98’), mieszkający na warszawskim Tarchominie raper jest jednym z najciekawiej zapowiadających się MC's na scenie. W 2013 roku nagrał swój pierwszy materiał zatytułowany 'Luźna epka', a dwa lata później wypuścił własnym sumptem album „Zwyk7y mxtp”. Jego rap to luźne klimaty, wyszukane przenośnie, lekka tajemniczość i bezpośredniość w tekstach. Ostatnimi czasy lubi bardzo eksperymentować, bawi się muzyką, poszukuje inspiracji. Doskonali swój warsztat muzyczny jak i wizerunkowy. Świetnie radzi sobie na scenie, również poprzez doświadczenie zdobyte w trasie z Otsochodzi.

W maju 2016 r. ukazała się Epka „Nowy Etap Na Drugi Etat”, która pozwoliła Przemkowi pokazać się szerszej publiczności. Po tym materiale, jego nowe inspiracje muzyczne doprowadziły go do wydania epki pt. „EXEP”, którą swoją obecnością Hades i Gverilla. Pojawiał się również na wydawnictwach takich artystów jak Quebonafide czy Otsochodzi. Szopeen jest człowiekiem utalentowanym nie tylko muzycznie. Animacje jego autorstwa można podziwiać w klipach, które stworzył na własny użytek i nie tylko.

#TAGI

#Szopeen

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów