Polski RAP CAFÉ BELGA złota za same fizyki!

CAFÉ BELGA złota za same fizyki!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:59:37, 30 lipiec '18r.

Nowa płyta Taco Hemingwaya osiągnęła sprzedaż na poziomie Złotej Płyty w zaledwie w dwa tygodnie!

 

Skala sukcesu jest tym większa, że “CAFÉ BELGA” ukazała się na rynku z zaskoczenia. Wydaniu płyty nie towarzyszyły ani wcześniejsze zapowiedzi, ani promocja, ani też przedsprzedaż. Taco nie zdecydował się na wybranie utworów singlowych i na wypuszczenie teledysków.  

Co ważne, pod hasłem Złotej Płyty dla wydawnictwa “CAFÉ BELGA” kryje się sprzedaż wyłącznie nośników fizycznych zakupionych przez fanów. Stacjonarnie płyta była dostępna wyłącznie w salonach sieci Empik oraz w warszawskim Asfalt Shopie (ul. Kredytowa 8).

Warto też wspomnieć, że na opublikowanej w czwartek 26 lipca 2018 r. przez Związek Producentów Audio Video oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce za okres od 13 do 19 lipca br. “CAFÉ BELGA” uplasowała się na pierwszym miejscu tabeli. Nowy album Taco Hemingwaya wdrapał się na sam szczyt OLiS-u już w pierwszym tygodniu od daty premiery.

Co więcej, w aktualnym zestawieniu cały czas obecne są dwie inne płyty z dyskografii artysty – “Szprycer” oraz “Trójkąt Warszawski”. Pierwsza z nich pokryła się platyną, druga zaś złotem.

Naszą recenzję tego albumu zobaczysz tutaj.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów