Polski RAP Edycja kolekcjonerska od Taco Hemingway wyprzedana w dobę!

Edycja kolekcjonerska od Taco Hemingway wyprzedana w dobę!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:37:23, 16 sierpień '18r.

Wydana w 2016 płyta Taco Hemingwaya pt. “Marmur” trafiła na podwójny winyl. I to jaki!


Cały nakład został wyprzedany w niespełna dobę!  Preorder limitowanej edycji kolekcjonerskiej ruszyło 14 sierpnia br. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 sierpnia 2018.

 

Marmur” na winylu, a właściwie na dwóch, to prawdziwe cacko. Płyty zostały zapakowane w luksusowy box, wewnątrz którego, oprócz czarnych krążków, szczęśliwy nabywca znajdzie szereg gadżetów inspirowanych motywem przewodnim albumu, czyli fikcyjnym, trójmiejskim hotelem Marmur.

 

Klucz ze stylową zawieszką otwiera drzwi do hotelowego pokoju, w którym można się rozgościć zakładając wygodne kapcie, odświeżyć używając zapachowego mydła oraz otrzeć pot z czoła tamtejszym ręcznikiem. Wszystko prosto z luksusowego boxu. W Hotelu Marmur oczywiście można liczyć na prywatność, dlatego do boxu została dołączona także stosowna zawieszka na klamkę. Całości dopełnia oficjalna kartka poczty hotelowej oraz stylowe powitanie. Wszystkie materiały zostały ozdobione oryginalnym logotypem, a niektóre z nich nawet haftem.       

 

Na rynku było dostępne jedynie 500 sztuk tego wydawnictwa. Za jego projekt i identyfikację wizualną odpowiada Forin, artysta znany m.in. z tworzenia kultowych okładek dla O.S.T.R.: Tym projektem starałem się przeskoczyć poprzeczkę, którą sobie wysoko zawiesiłem w momencie tworzenia okładki O.S.T.R. „W drodze po szczęście”. Projektowanie nudnych wydawnictw nie przynosi mi frajdy. Jak to mówi Tytus, cieszy się, że najlepsze projekty zawsze zostawiam dla Asfalt Records. Może coś w tym jest, a może po prostu zawsze daje mi wolność w projektowaniu? Forin Studio zaprasza do Hotelu Marmur.

 

Marmur” jest słuchowiskowa rap płytą powstałą dzięki kolaboracji rapera Filipa Szcześniaka i producenta Rumaka. Jej bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu “Marmur”. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa Trójmiasto.

 

TRACKLISTA:
Strona A
1. Marmur
2. Witaj w Hotelu Marmur
3. Żyrandol
4. Krawawa jesień

 

Strona B
5. Grubo-chude psy
6. Portier!
7. Mgła I (Siwe włosy)
8. Mgła II (Mówisz, masz)
9. Świat jest WFem

 

Strona C
10. Świecące prostokąty
11. Tsunami blond
12. Ślepe sumy
13. Żywot

 

Strona D
14. Ściany mają uszy
15. Jak cień
16. To by było na tyle
17. Deszcz na betonie (?)

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów