Teledysk White 2115 - Jaki ojciec taki syn

White 2115 - Jaki ojciec taki syn

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:52:47, 17 sierpień '18r.


White z ekipy 2115 z najbardziej osobistym singlem z nadchodzącej płyty!

Album początkowo miał się nazywać "D.Evil", jednak raper zmienił swój zamiar i ostatecznie materiał dostał tytuł "Rockstar", który - jak widać po ostatnich singlach - jest próbą połączenia rapu z innymi gatunkami muzycznymi. Ogromne wyniki w liczbach na serwisach streamingowych to duży sukces dla tak młodego artysty. 

White 2115 to śmiała indywidualność i  pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) pochodzący z Milanówka reprezentant 2115 Gang w szybkim tempie zdobył uznanie słuchaczy. Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami. Wszechstronność White’a doprowadziła do współpracy z SB Maffiją, a udział w akcji SB Starter okazał się skuteczną drogą do pierwszego profesjonalnego kontraktu. W 2018 na kanale wytwórni pojawił się jego  singiel “California”, który w dwa miesiące zdobył ponad 12 milionów odsłon!

W tym samym roku White został wybrany Młodym Wilkiem, co skupiło na nim jeszcze większą uwagę odbiorców i hip-hopowego środowiska. Jego koncerty, sceniczny wizerunek i energia, którą dzieli się ze słuchaczami, sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie. Świeże i ekscytujące dźwięki albumu “Rockstar” otwierają kolejny rozdział jego niezwykłej kariery.

Gościnnie na krążku pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

Premiera albumu już 31.08.2018r.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów