Polski RAP White 2115: Chciałem upamiętnić w ten sposób mojego tatę, który został zamordowany.

White 2115: Chciałem upamiętnić w ten sposób mojego tatę, który został zamordowany.

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:49:24, 17 sierpień '18r.

White 2115 szczerze o swoim najnowszym singlu.

Wczoraj miał swoją premierę singiel "Jaki ojciec taki syn", który zasili album "Rockstar" już 31 sierpnia bieżącego roku. Raper przy okazji premiery napisał osobisty post na swoim Facebooku:

"Nigdy nie byłem wylewnym człowiekiem. Nie okazywałem zanadto uczuć, a tym bardziej nie używałem do tego muzyki. Ludzie postrzegają mnie jako kolejnego młodego rapera, dla którego jest ona jedynie zabawą. Spoko, w końcu młodość rządzi się swoimi prawami, brakiem konsekwencji i życiem chwilą, korzystam z niej.

Jestem teraz o krok od wydania debiutanckiego albumu, który jest jak do tej pory moim największym dokonaniem a zarazem wyzwaniem. Robiąc go chciałem stworzyć coś, czego nigdy nie zapomnę, coś co pozostawi po sobie ślad na długo. To najważniejszy moment w moim życiu, dlatego właśnie na tym albumie postanowiłem zamieścić utwór “Jaki ojciec taki syn”. Chciałem upamiętnić w ten sposób mojego tatę, który został zamordowany.

Miałem już wiele podejść, ale za każdym razem obawiałem się, że to jeszcze nie ten moment, że nie jestem jeszcze wystarczająco dojrzały, wystarczająco dobry żeby precyzyjnie oddać tkwiące we mnie emocje. Ale ten moment w końcu nadszedł i wydarzy się jutro. Do usłyszenia."

Tegoroczny Młody Wilk uderzając bardzo osobistym singlem zderzył się z sporą dozą ciepłych słów. Grono fanów bardzo dobrze przyjęło szczerość rapera zamieszczoną w jednym utworze. Jest to też doskonały kontrast do poprzednich singli typowo wakacyjnych.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów