Polski RAP Jak powstała Płyta Matka?

Jak powstała Płyta Matka?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:27:32, 13 wrzesień '18r.


Stopień oficerski na pięć liter?

Sprawdźcie video przedstawiające dobór gości do producenckiej płyty Matka "Płyta Matka". W najbliższym czasie dostępne będą dwa kolejne nagrania, odsłaniające tajniki tworzenia krążka. Pamiętajcie - "Bo goście są najważniejsi...". Premiera albumu odbędzie się 12.10.2018.

Pierwszy producencki album Matka "Płyta Matka” ukaże się nakładem wytwórni StoproRap dnia 12.10.2018. Na wydawnictwo w wersji podstawowej składają się dwie płyty z udziałem gości oraz jedna płyta z instrumentalami.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

Na dwóch krążkach wydawnictwa w wersji podstawowej usłyszymy gości takich jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA.

Ciekawostka - w projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów