Polski RAP Otsochodzi kontynuuje drogę Nowego Koloru

Otsochodzi kontynuuje drogę Nowego Koloru

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:39:22, 19 wrzesień '18r.

Singiel „Euforia” oraz nagrany do niego klip są kontynuacją drogi, którą Janek wyznaczył sobie „Nowym kolorem”.

Otsochodzi przechodząc z rapowanego stylu na bardziej śpiewano-trapowy zyskał ogromną ilość fanów, a przy tym większą sprzedaż oraz wyświetlenia. Kolejny materiał - jak możemy się już domyślać - będzie w tym samym stylu, stricte w pogoni za trendem. Trzeba przyznać, że numery bujają, jednak Młody Jan znacznie obniżył swój poziom, a robotę robi głównie brzmienie (producent, realizator, inżynier miksu, inżynier masteringu), a fani za czasów "Slamu" wciąż czekają na powrót rapu od Otso.

„Euforia” zapowiada nową płytę rapera, której premiera zaplanowana jest na listopad 2018. Do przebojowego utworu powstał brawurowy teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego. Za produkcję video odpowiada ILMATIC Production. 
Przy okazji premiery płyty „Nowy kolorMłody Jan mówił: "Odpalam na smartfonie swoją playlistę i w tym momencie zdaję sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ na resztę mojego dnia ma to, co właśnie włączyłem. Chce szybszego tempa i pozytywnych emocji." Album był zabawą różnymi konwencjami, dzięki której Otsochodzi odszedł od ciężkiego stylu.

Do tytułowego numeru nagranego wspólnie z Taco Hemingwayem powstał wówczas spektakularny i bajeczny klip wyprodukowany przez Film Fiction autorstwa Krzysztofa Grajpera i ze zdjęciami Maćka Rytera. Od tamtego czasu teledysk na YouTube wyświetlono ponad 35 milionów razy, a samo wideo wywarło ogromny wpływ na polską szkołę rapowych wideoklipów.Przy tym numerze Otsochodzi współpracował m.in. z Sergiuszem i ENZU - rozchwytywanymi producentami - a także z Janem Kwapiszem ze Studia Nagrywarka. Teledysk jest dziełem znakomitego Łukasza Zabłockiego (robił klipy m.in. dla Pezeta) oraz studia ILMATIC Production (“Miami” O.S.T.R.).

Utwór „Euforia” jest zapowiedzią nowej płyty Otso, której premiera planowana jest na listopad br. Album ukaże się nakładem Asfalt Records.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów