Koncert/Impreza 20 lat AsfaltRecords

20 lat AsfaltRecords

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 13:39:54, 18 styczeń '19r.

15 grudnia 2018 r. w warszawskiej Progresji odbył się mini festiwal wieńczący 20 lat aktywnej działalności fonograficznej Asfalt Records.  Z tej okazji wytwórnia przygotowała  wydarzenie w którym wzięli udział ich czołowi artyści. Koncert który był głównym punktem obchodów jubileuszu już na miesiąc przed zdobył status SOLD OUT.  W zeszłym roku ukazała się też kompilacja “Asfalt 20” na której znalazły się wybrane nagrania z historii wytwórni oraz jedna niespodzianka dla słuchaczy. Podczas koncertu Asfalt 20 Live szef i założyciel wytwórni Marcin “Tytus” Grabski wręczył artystom Złote i Platynowe Płyty, w tym jedną Podwójną Platynę za wyniki sprzedażowe poszczególnych tytułów. Dodatkowo ekipa Wykadrowani Studio  przygotowali relację wideo z eventu.

“Jeszcze pamiętam tort z okazji osiemnastki Asfaltu a tu już dwudziestka na karku. Cieszę się, że nie mamy za bardzo czasu by roztkliwiać się z tej okazji i robić z rocznicy wydarzenie roku, gdyż właściwie nie tylko z miesiąca na miesiąc, ale i z tygodnia na tydzień w Asfalcie gotuje się coś nowego i każdy pracuje za dwóch. Nasi artyści mają ciągle nowe pomysły, a w międzyczasie przychodzą do nas nowi ciekawi ludzie, z którymi od dawna chcieliśmy współpracować. Kanał Asfalt potroił liczbę subskrybentów w ciągu ostatnich 3 lat i póki co końca tej galopady nie widać.” - Marcin “Tytus” Grabski.
 
Od siebie dodam tylko, że jestem bardzo zadowolony z tego jak aktualnie wygląda AsfaltRecords i mam nadzieje, iż kolejne lata będą jeszcze bardziej owocne. 
Wszystkiego Najlepszego!
 
Link do wideo relacji: https://www.youtube.com/watch?v=ULdvg4gV_zY&feature=youtu.be

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów