Polski RAP NAJWIĘKSZY HIPOKRYTA W POLSKIM RAPIE?

NAJWIĘKSZY HIPOKRYTA W POLSKIM RAPIE?

Igor Przybylski Igor Przybylski, 17:34:55, 18 styczeń '19r.

Zastanawialiście się kiedyś kto jest największym hipokrytą w rapgrze? Kto oszukuje swoich fanów? Kto kreuję się na kogoś zupełnie innego? Na wszystkie te pytania jest jedną odpowiedź. Tau, a właściwie Piotr Kowalczyk, urodziny w Kielcach. Medium, bo tak wcześniej był nazywany, kojarzony jest głównie ze swoich powiązań z kościołem katolickim. Wielokrotnie w swoich tekstach wysławia Boga i wszystko co z nim związane. Przy okazji wydarzeń w Gdańsku Tau napisał długi post, w którym negował nienawiść.

 
Nienawiść zawsze zabija. Czy to nienawiść zabiła prezydenta Gdańska? Czy nienawiść wzięła nóż i pchnęła Adamowicza w serce?
Dalsza część jest jeszcze lepsza. "A wszędzie wokół "strzelaniny", hardcorowe teledyski, gry komputerowe, w których przelewa się krew"
Panie Piotrze - wszystkie "hardcorowe teledyski" są zgodne z wytycznymi YouTube'a, w których jasno jest zapisany zakaz propagowania nienawiści. Bardzo mi przykro, że nie stać Pana na tego typu produkcję, ale trzymam kciuki.
"Gry komputerowe w których przelewa się krew". Tau sam się przyznał, że uległ propagandzie mediów. Przecież wiadomo, że pseudo eksperci, którzy wypowiadają się negatywnie w TV na temat gier komputerowych, nie są rzetelni. Obecnie Internet jest największym wrogiem telewizji, co oznacza, że starają się zdyskredytować gry. Przykro mi, że ludzie nadal wierzą w te głupoty.
Resztę Pana wypowiedzi można podsumować jednym screenem, który obnaża pańską hipokryzję. 
 
UWAGA! To, że homoseksualizm jest sprzeczny z wiarą, nie oznacza, że trzeba ich nienawidzić. Takie myślenie doprowadza do sytuacji jak w Gdańsku. Stefan W. też nienawidził. Jeden z fanów pisze:
 
To przykre, że człowiek taki jak Tau potrafi znaleźć sobie rzesze fanów. Udaje kogoś kim nie jest i zarabia na tym pieniądze. Mam nadzieję, że część z Was zrozumie, kim jest ten człowiek.

#TAGI

#tau#rap

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów