Felieton Żabson vs ? - Czyli seria konfliktów Żabsona

Żabson vs ? - Czyli seria konfliktów Żabsona

Igor Przybylski Igor Przybylski, 19:01:45, 23 styczeń '19r.
 Żabson od początków swojej kariery jest mocno kontrowersyjny. Zarówno swoją muzyką jak i swoim zachowniem wywołuje dużo szumu. Każdy z nas na pewno słyszał o którymś z jego legenarnych starć. Poniżej prezentujemy listę najbardziej znanych potyczek kieleckiego rapera.
 
ŻABSON VS BARMAN
 
Żabson to zdecydowanie kontrowersyjny raper. Jego muzyka robi w okół siebie ogromne zamieszanie. Artyście na pewno nie sprzyjają wydarzenia, w których jest sprawcą wielu konfliktów. Pierwszym konfiktem który odbił się na scenie był pojedynek z barmanem. Dobrze pamiętamy jak wykrzywiwał na lajwie "Mordo, nalejesz mi soczku?". Te słowa rozpoczęły prawdziwą burze. "Zaraz tutaj zawołam twojego szefa Pawła. Paweł!  Paweł, pozwól tutaj na chwile!". Raper bardzo prawilnie zaprosił swojego oponenta na solo. Jako, że barman miał więcej niż 20 IQ, wiedział, że nie może w pracy bić się z kimkolwiek, a na pewno nie z gwiazdą, bo groziłoby mu zwolnienie. Na stronie Nienormalny Białystok pojawiły się groźby w kierunku rapera: Żabson, chyba we wrześniu będziesz w Białymstoku na dużej imprezie? Nie lubimy jak ktoś pyskuję do naszych krajan, bez względu na to czy polewają drinki czy produkują bimber. Chcesz „fejm MMA”? Spoko, da się zrobić.
Artysta przestraszony całą sytuacją, nagrał przeprosiny.  Natomiast barman stał się osobą publiczną i zaczął udzielać wywiadów...
 
ŻABSON VS FAN
 
Żabson i kolejny incydent koncertowy. Jak każdy z nas wie, na koncertach jest masa ludzi, ruch i dobra zabawa. Niestety część z fanów rapera była pierwszy raz na koncercie. Na publice rozpętała się bójka. Artysta przerwał koncert i krzyknął "Ja pierdole, trochę kultury kurwa! Fucka mi kurwa pokazujesz to wypierdalaj kurwa!" 
Arysta tutaj kolejny raz pokazał się ze złej strony, gdyż nie potrafł nauczyć swoich młodych fanów kultury, której jednak wymaga się od ludzi na jego poziomie. 
 
 
ŻABSON VS KURIER
 
 Żabson znowu atakuje pracownika, który nie chciał mu usłużyć. Tym razem oberwało się kurierowi. "Dzisiaj coś we mnie pękło. Kiedy to jakiemuś leniowi po raz kurwa setny nie chciało się nawet awizo zostawić, o próbie dostarczenia paczki nawet nie mówię. (...) Życzę Ci kurierze takiej wyjebki na prace u ludzi od których ty czegoś potrzebujesz." Po tych słowach stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Kurier odpowiedział mu.... w dissie! 
Raper jednak nie dał się sprowokować i nie odpowiedział pracownikowi DHL. Szkoda, bo beef mógł się skończyć różnie. 
 
ŻABSON VS WSZYSCY JEGO FANI?
 
"Nigdy nie spotkałem tak zarozumiałych i niewychowanych dziewczyn. Myślę, że ochrona może to potwierdzić. Po tym jak 4 szarpały się z ochroniarzem, żeby zostać mimo tego, że kolejka ludzi czekała, a jedna kopała w drzwi, a na końcu oblała pana piwem. Chyba mamy prawo się lekko zirytować. To skłania mnie jedynie do refleksji, czy warto dłużej robić takie spotkania, skoro ludzie nie umieją docenić tego, że po przejechaniu połowy Polski i zagraniu takiego koncertu, jeszcze oddaję im ostatnie siły do robienia zdjęć, co nawet nie jest moim obowiązkiem. Może czasem warto by było się zastanowić, czy jestem żyjącą istotą a nie manekinem." - Tak Żabson mówił o swoich fanach po jednym z koncertów. Jego fanka odpowiedziała mu: "Totalnie nie uważam, że jesteś manekinem, dlatego robiąc sobie z tobą zdjęcie, pochwaliłam koncert, a ty powiedziałeś, żebym zamilkła i wyszła. To po prostu uszanowałam cię i to zrobiłam, i to nawet bez kopania w drzwi." Czy raper powinien tak mówić o swoich fanach? Na rapowym rynku nie ma monopolu, dlatego PR jest bardzo ważny. Myślę, że zachowania tego typu nie sprzyjają mu w utrzymaniu dobrego wizerunku. Po tym incydencie Żabson zdecydował zawieszenie robienia sobie wspólnych zdjęć po koncercie "
 
Żabson vs OCHRONIARZ 

Te wydarzenia zostały opisane w poniższych artykułach:

TUTAJ ORAZ

TUTAJ

Powstają również memy drwiące z walk artysty z Kielc. Pierwszy lepszy przykład.

Żabson vs KTO następny?

Zadaliśmy dość ironiczne pytanie w tytule dla przyciągnięcia uwagi, lecz wydaje się że w najbliższym czasie artysta zaskoczy nas niejednym pojedynkiem...

#TAGI

#Żabson
Beka z tego przebierańca, kielce się wstydzą
Do @zabson, Ty się typie powinieś pierdolnąć w ten łeb który pisze te denne komentarze. Zabson to teraz najlepszy artysta w Polsce i jedynie co możęsz to ssać mu kur wa podeszwy od butów za które Twoja stara by oddała dziewictwo
Artysta13 Myślę, że i za Ciebie się wstydzą ... ludzie
ale jesteście śmieszni tak samo jak to że moj stary mnie kocha
dzisiaj kolejne vs ochroniarz xd

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów