Premiera Mały Esz & Proceente Joy Division

Mały Esz & Proceente Joy Division

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:28:43, 28 styczeń '19r.

 Renegaci Szybkiego Szmalu, Mały Esz i Proceente zakończyli pracę nad wspólną płytą. Album "Joy Division" ukaże się 7 marca 2019 nakładem wytwórni Aloha Entertainment. 

Na stronie AlohaSklep.pl wystartowała przedsprzedaż zestawu płytowego łączącego w sobie dwa wydane w digipackach tytuły: Proceente & Mały Esz "Joy Division" oraz Proceente & Mały Esz "Rap'n'Roll Mixtape". Limitowany nakład zestawu to 300 ręcznie numerowanych i podpisanych przez autorów egzemplarzy.

https://alohasklep.pl/pl/p/ZESTAW-MALY-ESZ-PROCEENTE-JOY-DIVISION-RAPNROLL-MIXTAPE-GRATIS/378

Mały Esz i Proceente to znani z niepodrabialnego stylu reprezentanci warszawskiej sceny rap. Renegaci Szybkiego Szmalu nagrali przesiąknięty zajawką materiał, lewitujący w opozycji do obecnych trendów i hip-hopowej koniunktury. Album "Joy Division" powstał ku chwale twórczej wolności oraz w imię ponadczasowych wartości i ideałów. Do współpracy przy projekcie raperzy zaprosili młodego, ale dysponującego unikalnym brzmieniem beatmakera o ksywce Mayor, który wyprodukował 10 z 12 utworów na płycie. Swoje perełki dołożyli Metro oraz Siódmy, dopełniając laidbackowy i mocno korzenny klimat warstwy muzycznej albumu. Przekaz Małego Esza i Proceente wzbogacają Cywinsky, Green oraz DJ Beredson. Całość zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio, za mix i mastering "Joy Division" odpowiada Marek Ołdak. Oprawę graficzną zaprojektował Konrad Smolarski. 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów