Polski RAP BEDOES, TACO, KĘKĘ, SZPAKU - EFEKT JOJO W POLSKIM RAPIE

BEDOES, TACO, KĘKĘ, SZPAKU - EFEKT JOJO W POLSKIM RAPIE

Igor Przybylski Igor Przybylski, 18:45:00, 28 styczeń '19r.

Artyści to też ludzie, a jak wiadomo ludzie mają skłonności do tycia. Część z nich stara się zrzucić zbędne kilogramy, a jeszcze inna część je nabywa. Zobacz największe powroty do dawnych wag.

BEDOES

Dwa lata temu Bedoes ważył ponad 100 kilogramów. Rzekomo dzięki trasie koncertowej i masie ruchu na imprezach raper schudł 30 kilo! W tym roku ruszyła trasa konertową Kwiatu Polskiej Młodzieży, a wraz z nią kolejna fala hejtu. Raper wrócił do starej wagi.  Na youtubie pojawiła się relacja z koncertu w Lublinie, na którym można zauważyć, że raper mocno przytył. Gdy ostatnim razem artysta schudł, twierdził, że wszystko zawdzięcza koncertom. Czyżby Bedoes oszukiwał? Na każdym kroku podkreślał, że jego metamorfoza nie miała nic wspólnego z narkotykami. 

Bedoes znowu gruby

TACO

Taco Hemnigway ostatnimi czasy nie pokazuje siebie i swojej sylwetki w social media (nic nowego). Portal "Plotek" w wakacje sfotografował rapera ze swoją dziewczyną, Igą Lis, w Sopocie. Jak na zdjęciach można zauważyć Taco podczas swojej nieobecności się obijał. Czy to kwestia niefortunnych ujęć? Czy raper faktycznie ma większe piersi niż jego dziewczyna? Obstawiamy +25kg.


KĘKĘ

Jak wszyscy wiemy alkohol tuczy. Okazuję się, że odstawianie leków na depresję działa podobnie.  Po rzuceniu nałogu raper zaczął trenować na siłowni i uprawiać boks. Swoją sylwetką chwalił się na instagramie. W grudniu tego roku raper pokazał swoją przemianie na instagramie. Na jednym zdjęciu widać umięśnionego i dociętego Kękę. Na drugim Kękę w postaci misia. Przytył 36 kilogramów. 

Kękę Waga

SZPAKU

Szpaku na większą skalę zadebiutował  w 2017. Dał nam się wtedy poznać jako drobny i szczupły Młody Simba. W 2018 na kanale Bezczela ukazał się kawałek o tytule "Schumacher". Szpakowi nie podobały się ujęcia w klipie, bo wyszedł bardzo gurbo. Wygląda na nich na co najmniej 100kilo. Brak autoryzacji Szpaka jest powodem beefu między dwoma artystami. Simba schudł, a Bezczel zarzuca mu ćpanie. Czy jest w tym ziarnko prawdy? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy. Dla osób piszących, że Szpaku schudł załączamy zdjęcie z początku 2017 roku.

Szapku chudy

Efekt mojo jojo?

Szpaku gruby

Podsumowując, raperzy walczą ze swoimi uzależnieniami, nałogami, depresją czy problemamy. Czy przezwycięzą te walke?

Czas pokaże, trzymamy kciuki.

Jebac grubasów, tyko parówki

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów