Nowości Szpaku stał się wyznaniem wśród dzieci? Rozmawiamy z fanami !

Szpaku stał się wyznaniem wśród dzieci? Rozmawiamy z fanami !

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 18:24:37, 29 styczeń '19r.

Wszyscy fani zarówno Szpaka jak i Bezczela żyją w tym miesiącu ich beef'em. Usłyszeliśmy wiele zarzutów, że Szpaku stał się wyznaniem wśród dzieci i postanowiliśmy to sprawdzić. Oczywiście nie należy oceniać artysty po jego słuchaczach gdyż nikt nie jest w stanie przy tak dużej publice mieć jedynie fanów takich jakich  chce.

Jako redakcja postanowiliśmy wyjaśnić nurtujące nas pytania oraz memy 
SZAPKU MEMY

Czy faktycznie Szpaka słuchają tylko dzieci?


Odwiedziliśmy dzisiaj między lekcjami Szkołę podstawową w Krakowie, z uczniami rozmawiał Michał.

Pierwszym naszym rozmówcą był Kacper lat 13.
Cześć, Kacper widzę że masz na sobie bluzę BOR, czyli musisz wiedzieć co aktualnie się dzieje w polskim rapie?

Kacper: no właha wariacku, jestem słuchaczem rapu już od 10 lat (red. Co?! XD)
Wychowałem się na Kalim, do dziś Moj ziomek jest ustawiony teraz na budzik.  Ogonie to Szpaka słucham od 2 lat jak wypuścił kawałek z Paluchem, ogien poleciał wtedy niesamowicie. Byłem już od tamtego czasu jego wiernym fanem. Później już wstąpiłem do KSSu w naszej szkole.

M:KSS?

K:Krakowskie Sajko Szpaka, mamy grupkę w szkole i robimy sobie fanarty i wymieniamy się zdjęciami Mateusza, zbieramy też kaske na koncerty aby jeździć z rodzicami. Jeśli chodzi o ten beef, to moim zdaniem te wielokrotne  rymy na których leci Szpaku mieszają Bezczela z błotem, Bezczel to łak słuchają go tylko zakute truskulowe pały, które były bite przez swoich starych, ale mi się zrymowało heheh, ale to prawda. Słuchacz Bezczela to taki obszczymorda na którego jedyne co mógłbym zrobić to opluć jak jadę z mama naszym BMW.

 

Następnym naszym rozmówcą jest Martyna lat 16.

Michał: Cześć, sama nas zaczepiłaś gdy rozmawialiśmy z Kacprem i widzę, że masz coś do powiedzenia w temacie.

Martyna: No, ja ogólnie jestem fanką polskiego rapu od dawien dawna słucham young Multi’ego oraz Merghaniego. Jeśli chodzi o kwestię Szpaka bardzo mi zaimponował swoim kawałkiem Hinata, w którym jego rymy są bardzo życiowe i oddają moje życie, bardzo też lubię kawałek MiniMini ponieważ ja i moi znajomi się na nim oznaczamy. Uważam również, że jeżeli chodzi o jakieś debilne zarzuty dotyczące Mateusza, to są one bezpodstawne ponieważ te wszystkie jakieś przekazy wszystko w tej muzyce która śpiewa to ta muzyka jest Piękna po prostu ja nie rozumiem dlaczego ludzie go hejtują.Totalnie nie rozumiem o co chodzi temu bo Bezczel’owi  gdyż on go zwyczajnie zaczepia a jak wiadomo starszy powinien ustąpić mu czemu z reguły na to że młodszy robi jeszcze jakieś błędy i widać że ten jakiś śmieszny Bezczelek nie rozumie tego i uważam że takich ludzi powinno się karać za swoje winy.Powinien po prostu dostać jakieś zarzuty poważne prokuratorskie i tyle no mój tata ogólnie jest adwokatem więc myślę że jeżeli Mateuszowi będzie potrzeba pomoc to myślę że go jesteśmy w stanie po prostu wsadzić to to to właśnie to jest to prawo ponad prawem?

Takich ludzi właśnie się powinno karać za takie głupie teksty ponieważ robią źle polskiemu narodowi i uważam że że że to jest po prostu złe dziękuję

 Jako redakcja nie popieramy mowy nienawiści którą posługują się młodzi ludzie z którymi rozmawialiśmy.

 A co wy sądzicie na ten temat?

 

Opierdol frajerze szlakowi

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów