Premiera OTSOCHODZI -MIŁOŚĆ - PREMIERA ALBUMU

OTSOCHODZI -MIŁOŚĆ - PREMIERA ALBUMU

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 10:29:00, 01 luty '19r.
Dzisiaj ma miejsce  premiera nowego albumu Otsochodzi!  “Miłość” trafia na sklepowe półki, serwisy streamingowe, a ostatni singiel - “OMG” wyprodukowany przez duet SoSpecial - już od północy został dodany na asfaltowy kanał YouTube.

Poza tym o godzinie 17:00 w stacjonarnym Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie będziecie mogli osobiście spotkać się z Jankiem, zdobyć autograf czy pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie oczywiście albumu “Miłość”.

“OMG” to siódma po “Euforii”, “Dla mnie”, “Nigdy już nie będzie jak kiedyś”, “Nagrania (00:37)”, “Worldwide” i “Kręce*” odsłona nowego albumu Młodego Jana.

 

Co do nowego albumu, Podobnie jak na “Nowym Kolorze”, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu "Slam". Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą. Album dostępny jest w formie cyfrowej oraz CD. Autorami projektów okładek są Grzegorz Piwnicki (Forin Studio) dla wersji limitowanej oraz Morgann Lechat (Saisons Studio) dla wersji podstawowej. Autorem okładkowej sesji foto jest Daniel Jaroszek.

"Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ." Otsochodzi

 

Tracklista

1. Ruchy (prod. TEF)
2. Dla mnie (prod. Zeppy Zep)
3. Za co?! feat. Young Igi (prod. Poly)
4. Worldwide (prod. Fast Life Sharky)
5. Mini-show feat. Włodi (prod. Wilkulon)
6. Tydzień (prod. Hubi)
7. Nagrania (00:37) feat. Rosalie. (prod. TEF)
8. Wizje (Skit) (prod. Otsochodzi)
9. Euforia (prod. Sergiusz)
10. Produkt (prod. Kubi Producent)
11. OMG (prod. SoSpecial)
12. Sezon feat. Schafter, Ten Typ Mes (prod. SUPREMÉ & Cherry)
13. Kręcę* (prod. Sem0r)
14. Nigdy już nie będzie jak kiedyś (prod. Magiera/ White House)

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów