Polski RAP Kali i Pawbeats mówią nieprawdę? czyżby karma wróciła? [MAMY OŚWIADCZENIE TŁOCZNI]

Kali i Pawbeats mówią nieprawdę? czyżby karma wróciła? [MAMY OŚWIADCZENIE TŁOCZNI]

Bożydar Bosak Bożydar Bosak, 11:22:13, 31 marzec '17r.

Wyjątkowa płyta

Krążek Chakra to pierwszy album koncepcyjny wspólny album Kaliego i Pawbeatsa inspirowany centrami energetycznymi znajdującymi się w organizmie człowieka czyli czakrami. Album ma składać się z 14 indeksów - 7 utworów słowno-muzycznych oraz z 7 utworów instrumentalnych wprowadzających w poszczególną czakrę. Projekt został nagrany całkowicie autorskich kompozycjach, przy wykorzystaniu instrumentów klasycznych takich jak fortepian, skrzypce czy gitara, oraz niekonwencjonalnych jak  .: hang drum, sitar, duduk, okaryna, flety, perkusjonalia.

Tematy utworów będą zgodne z naturą danego czakramu a muzyka przestrojona do uzdrawiającej częstotliwości 432 Hz. 

A=432 Hz

Znany jako Verdiego 'A' jest strojenie, które jest matematycznie spójne z wszechświatem. Muzyka opierająca się na 432 Hz transmituje korzystnie uzdrawiającą energię, ponieważ jest czysty dźwięk  podstawowej matematyki natury. Istnieje teoria, że zmiana od 432 Hz do 440 Hz mogła być podyktowana przez nazistowskiego ministra propagandy. Prawdopodobnie chciał go użyć, aby ludzie myśleli i czuli w taki  sposób, aby byli więźniami swojej świadomości. Następnie około 1940 Stany Zjednoczone wprowadziły 440 Hz na całym świecie, i wreszcie w 1953 roku stał się standardem ISO 16.

Czy ktoś udowodnił negatywny wpływ niepełnych częstotliwości na organizm?

Nie. Dodatkowo muzyka nie składa się z czystych tonów. Instrumenty mają swoje harmoniczne, instrumentom perkusyjnym często jest bliżej do szumu niż konkretnych częstotliwości. I do tego dochodzi bardzo dużo zmiennych, jak np. wzajemny rezonans strun w fortepianie. Muzyka jest zmienna w czasie i złożona, nie działa na piasek jak podstawowa fala o kształcie sinusa, pozbawiona jakichkolwiek harmonicznych.Polecam zweryfikowanie tych muzycznych objawień na temat domniemanego lepszego brzmienia 432Hz.

Podstawowa rzecz.

Ta muzyka brzmi po prostu inaczej - dostaje się inny bodziec, czuje się głębię duszy. Słyszy się ten sam utwór po przestrojeniu jakby na nowo i dlatego wydaje się on ciekawszy - to czysta psychologia, ale nade wszystko nie ma znaczenia, czy przestroi się go o te 8Hz, czy o tercję w dół - i tak wyda się ciekawszy. Tak będzie ciekwaszczy, czysty marketing.

Premiera odwołana przez ...  niedostarczenie płyt przez tłocznię.

 

 Tłumaczenie rodem z podstawówki, zrzucanie winy na tłocznie nie jest profesjonalne. 

"Z powodu niedostarczenia przez tłocznię w terminie wystarczającej ilości egzemplarzy albumu "Chakra" zostaliśmy po raz drugi zmuszeni do przesunięcia premiery o tydzień czyli na 7 kwietnia. Z naszej strony spełniliśmy wszelkie wymogi aby płyta ukazała się na czas jednak wystąpiły czynniki niezależne od nas. Pomimo wszelkich starań nie udało nam się uratować sytuacji. Mam nadzieję, że okażecie wyrozumiałość. Pomimo wszelkich przeciwności losu, które dotykają ten projekt wierzymy, iż zawartość krążka zrekompensuje wszelkie niedogodności. Włożyliśmy w ten album ogrom serca i kawałek duszy. Problemy uświadczają mnie w przekonaniu, że przekaz, który niesie ta produkcja podniesie świadomość słuchaczy i możliwe, że wielu oponentów mocno trzyma kciuki by ten album nie ujrzał światła dziennego. Ujrzy, zapewniam Was. Proszę Was jeszcze o odrobinę cierpliwości. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam".

 

Wszystkie hip-hopowe portale za wyjątkiem nas nawet nie wyjaśniły sprawy. Nie ruszyły dupy do telefonu aby wykonać kilka połączeń... . Nam się udało dodzwonić do tłoczni i uzyskać takie oświadczenie: 

 

 

 

 

Cyt" 

Oświadczam, że informacje dotyczące Tłoczni Dysków Optycznych BAK zawarte w materiale filmowym KaliGanjaMafii dotyczącym przesunięcia premiery albumu,,Chakra" umieszczonym na serwisie internetowym YouTube nie polegają na prawdzie."

 

 

 

 

 

Karma wróciła?

Na to pytanie muszą odpowiedzieć artyści. 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów