Polski RAP Kim jest schafter?

Kim jest schafter?

Maciek Makłowicz Maciek Makłowicz, 17:50:30, 09 marzec '19r.

Kim jest najmłodszy członek LTE Boys Global? Wojciech Laskowski, bo tak naprawde nazywa się schafter, nie jest w wieku 22 i nie studiuje na filologii angielskiej w Katowicach, a tak naprawde ma tylko 15 lat i chodzi do gimnazjum. Jak na jego wiek już osiągnął więcej niż mógł się spodziewac. W jednym z pierwszych wywiadów powiedział, że jego pierwsza piosenka tak naprawde powstała w celach żartobiwych, a teraz jest najbardziej rozpoznawalnym 15-to latkiem w Polsce. Stał się bardziej popularny poprzez feat w DVD, w którym razem z Młodymskinny'm rapowali dosłownie o niczym.

W jego stylu widac (i słychac) inspiracje latami 80' i Vaporwave'em, który w swoim założeniu wywołuje melancholie do dawnych czasów, filmów i gier w których Wojtek nawet nie żył. 27 lutego do sprzedaży trafił jego debiutancki album "hors d'oeuvre". Jego muzyka ma w sobie bardzo spokojne brzmnienie, które działa uspokajająco i relaksacyjnie, jego angielskie wstawki do tekstów sprawiają, że brzmi to dobrze i naturalnie. W teledyskach utrzymuje lekki kontrolowany kicz, który dobrze sie wpasowuje do całokształtu jego muzyki. Teksty jego piosenek dosłownie są o niczym w końcu pojawił się artysta którego jedynym tematem utworów nie jest miłośc tak jak to jest bardzo popularne we wszystkich gatunkach muzycznych.

Jest on artystą wszechstronnym, ponieważ nie można do końca nazwac go raperem ani tym bardziej traperem co jest bardzo popularne ostatnimi czasy, tworzy utwory zachaczające o różne gatunki. Przez co nie można go zakwalikowac do żadnego z wcześniej znanych. Miejmy nadzieje, że to co aktualnie robi, dostanie się do większej publiki i zostanie odebrane w sposób rewolucjonujący polską scene muzyczną. 

LTE Boys Global 

schafter swoją muzyczną przygode kontynuuje jako członek kolektywu LTE gdzie razem z Młodymskinny'm, Leonem, Młodym Yerbą, Młodym Elvisem i Lil Tadkiem koncertują. 19 Lutego występowali w warszawskiej  Progresji jako support dla Smokepurpp'a.

Sanki 2019 

Sanki to plebiscyt w którym typowani są artyści którzy danego roku będą suchani i zmienią polską scene. Wojtek został jednym z finalistów w tym roku. Jednak nie stanął w tym roku na podium, jednak mamy nadzieję, że rok 2019 będzie należał do niego. 

#TAGI

#schafter

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów