Polski RAP Arab bity przez matkę?

Arab bity przez matkę?

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 16:47:20, 03 luty '19r.

Kilka dni temu Arab wyznał na instagramie że był bity przez matke, wywołało to potężny szum w internecie

"Moja mama skończyła katować nas w 2010. W 2010 roku wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Nigdy nie podjęła się leczenia psychiatrycznego. Nie umiem trafić do niej, a dziś nie mam już sił. Ostatni raz rozmawiałem z mamą w wieku 4 lat. Od 21 lat to jakaś obca, jakby opętana osoba" 

"Mamo, nie mam już siły do Ciebie. Wszystko w życiu robiłem dla Ciebie, by Ci zaimponować. Proszę, porozmawiaj ze mną szczerze, opowiedz dlaczego taka się stałaś. Nie mam już żalu, to mnie utwardziło, ale boli mnie to, że nigdy nie dałaś mi szacunku. Ale fakt próby samobójczej moich Braci (mam 5). Tego nie wybaczę ani tobie ani ojcu bo, jest tak samo odpowiedzialny jak ty za tę tragedię. Nigdy."

Następnie na grupie rapera wypowiedział się jego brat który negował to co powiedział artysta.

"Drodzy fani Araba jako brat tego człowieka, zapewniam was że wszystko co mówi ten człowiek na temat mojej mamy czy rodziny jest nieprawdą. Proszę wziąć pod uwagę że Arab to człowiek pod wpływem narkotyków (nie mam na myśli zielska). Ten człowiek jest osobą nieobliczalną i nie normalną.Nie da się z nim osobiście porozmawiać o to cała prawda o tym człowieku, przykre jest to że mój własny brat chce zniszczyć moją rodzinę"

 

Teraz nasuwają się tylko dwa pytania, a mianowicie czy Arab wymyślił całą historię by na niej zarobić? Czy może jednak rodzina boi się, że prawda wyjdzie na jaw?

#TAGI

#arab

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów