Polski RAP Peja o zdjęciu Dj Decksa z Tede

Peja o zdjęciu Dj Decksa z Tede

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 17:55:46, 03 luty '19r.

Przed ślaskim rap festivalem Dj Decks wrzucił zdjęcie z Tede co obiło się szerokim echem wśród fanów Poznańskiego rapera.

Następnie to samo zdjęcie zostało dodane na grupę SLU Gang i właśnie tam rozpętała się prawdziwa słowna wojna. Peja jako, że chce by jego grupa była miejscem spokojnych dyskusji a nie rzucania mięsem, usunął wpis.

"Udostępniliśmy post jednego z grupowiczów odnośnie zdjęcia sprzed lat – był na nim Daras z Jackiem. Post został usunięty po tym jak zobaczyłem skalę patologii w komentarzach z autorem posta włącznie. Skłamałbym mówiąc, że nie miałem świadomości, że mu (Decksowi) się oberwie gdy to opublikujemy. Wystarczyło zerknąć co wydarzyło się na jego stronach społecznościowych. Tak czy siak Waszą opinie znam. Jestem przy okazji więcej niż pewien, że gdyby hipotetycznie doszło do zgody z Tedasem, to byście mnie zwyczajnie zaj**ali. Inna sprawa, że nie potrzebowałem tego typu przykładów, żeby być tego świadomym. Inna sprawa, że godzić się nie zamierzam. Należy się szanować. Ale też szanować samego siebie. Amen. Zdjęcie z Tedasem też mam, ale wolę wstawić z Darkiem z czasów, kiedy to co robiliśmy wspólnie miało dla nas obu jednakowe znaczenie."

#TAGI

#peja#tede

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów