Koncert/Impreza TUZZA - FINO ALLA FINE *Najlepsze koncerty w kraju*

TUZZA - FINO ALLA FINE *Najlepsze koncerty w kraju*

Igor Przybylski Igor Przybylski, 17:12:54, 10 luty '19r.

Wczoraj w gdańskim klubie "Medyk" swój koncert miała grupa Tuzza. Impreza odbywała się w ramach "FINO ALA FINNE TOUR", na którym to grupa promuje swoją płyte o tej samej nazwie. 

Najlepsze koncerty w Polsce? 

Do tej pory za najepszego koncertowicza uznawany był Quebonafide. Czy Tuzza przejmnie jego tytuł? Jeden z uczestników koncertu mówi "W Medyku bawiło się mase osób. Ostatni raz coś takiego widziałem na Tour of The Year 2, któy był promowany przez Kartkyego, Wac To Ja, czy Żabsona. Niezapomniana impreza." Artyści skakali w tłum, wykonując popularny "stage diving", tańczyli pogo i robili sobie zdjęcia ze swoimi fanami. 

Klimat w klubie

Mimo, że organizator koncertu zezwolił na wpuszczanie osób 16+, według relacji, na koncercie nie było nikogo niepełnoletniego. Każdy znał teksty i świetnie się bawił.  Na scenie pojawili się nawet administratorzy stron SB Wakcija i Kaz Bałagane Bogiem a Mobbyn Nałogiem. Wraz z Tuzzą tańczyli do muzyki artystów. 

Więcej imprez?

Organizatorami koncertu byli Kuba Stemplowski i Fresh'n Dope. Wielkie podziękowania dla nich! Podczas każdej z imprez można zakupić limitowane koszulki z Fino ala Finne, oraz płyty.  Następne koncerty odbędą się kolejno w

• Szczecinie https://www.facebook.com/events/2018037521822518/

• Łodzi https://www.facebook.com/events/230014227942250/

• Warszawie https://www.facebook.com/events/290848071578727/

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów!

 

TUZZZA & Dubieeeeeeeeeeeel

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów