Polski RAP Pomidor podzielił los 6ix9ine'a

Pomidor podzielił los 6ix9ine'a

Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski, 13:30:17, 12 luty '19r.

Pomidor, reprezentant krakowskiej Firmy obecnie może oglądać  świat zza krat. Niestety raper jest zmuszony do tego, aby przełożył premierę swojej płyty nad którą pracował długi czas oraz zapowiadanym od dawana albumem z Popkiem. O pobycie Pomidora w więzieniu dowiedzieliśmy się z jego najnowszego teledysku, który wcześniej dla nas przygotował.

Pomidor w więzieniu

Na jego kanale pojawił się teledysk „Oaza spokoju”, w którym na samym początku wypowiada się Popek. – Masz pozdrówki od wszystkich, od Ważki, całej rodziny i naszych ziomków z dawnych lat. Pomidor, czekamy na ciebie – mówi Paweł. W samym numerze raper przyznaje oficjalnie, że trafi do więzienia: „Odliczam miesiąc po miesiącu, godziny i minuty od tej pory. W kajdany zostałem skuty”. Na samym końcu kawałka wypowiadają się też inni znajomi rapera: „Pozdrowienia do więzienia dla ciebie wariacie. Odliczamy dni i godziny aż wyskoczysz”

Był poszukiwany przez policje.

Pomidor od wielu lat przebywał na emigracji, gdzie mieszkał w Liverpolu. Sytuacja podobna do Króla Albani który do niedawna też ukrywał się za granicą przed wyrokiem. Raper w Polsce był od kilku lat poszukiwany listem gończym przez Komende Wojewódzką Policji we Wrocławiu za kradzieże.

Na stronie poszukiwani.policja.pl wciąż widnieje list gończy Krzysztofa ze wszystkimi jego danymi

http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r55101,ROMANIK-KRZYSZTOF.html

 

 

 

 

 

#TAGI

#pomidor

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów