Polski RAP Tomb w pijackim widzie ostro do Filipka *sidasoidhasdilashd* Tłumaczymy

Tomb w pijackim widzie ostro do Filipka *sidasoidhasdilashd* Tłumaczymy

Jak wiadomo TOMB miał zawsze problem z wypadaniem tym razem Łukaszek wypadł ostro… z klawiatury, postaraliśmy się  przetłumaczyć gryps Tombana język polski :

Zarzucam Ci że jesteś mało inteligentny mężczyzna (melopeta). Nie czekam na okazję aby okradać ludzi na pieniądze. Dostałem propozycję, aby się z Tobą bić, zapytałem ile co prawda nie dostałem odpowiedzi, lecz przeczuwałem ile jest warta Twoja głowa. Drogi Filipie nie obchodzi mnie co będziesz robić ze swoim kolegą (chodzi tutaj o walkę na fame mma). Nie potrafiłeś się dogadać ze mną w sprawie stawki za walkę, więc dogadałeś się z innym gościem. Mam pewność że Ci połamie kości. Nazywam rzeczy po imieniu, tak samo jak ja jestem nieudacznikiem w rapie tak i ty jesteś w parterze. Skoro z czterema gości robiliście sparing to czemu nie kupiliście piniaty, sam tak trenuje i myślę że ta piniata to Twój ryj. Zawsze powtarzałem że z Twoich zębów zrobię dokładnie kopię moich, widać bardzo że napinasz tylko w sieci i nie umiesz ze mną walczyć. Tak boli mnie to że nie dostałem kasy i muszę znowu wciągać tynk. Wyłącz wreszcie tę kamerkę bo nie mogę na Ciebie patrzeć.

Podusmowując, Łukaszka boli tyłeczek że nie zawalczył na Fame MMA z Filipkiem, wyrażał chęć lecz Filipek się do niego nie odezwał wolał walczyć z Rybą.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów