Inne Filipek o Tombie: Ureguluj w końcu temat je**ny złodzieju

Filipek o Tombie: Ureguluj w końcu temat je**ny złodzieju

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 10:34:38, 27 luty '19r.

Filipek postanowił odpowiedzieć na wypociny Tomba w komentarzu pod postem o którym pisaliśmy wcześniej:

Nie oszukujmy się Tomb już dawno zaprzepaścił sobie kariere. Najpierw brak wysłanych płyt, potem zniszczenie przez Filipa w walce, kolejne nie wysłanie płyt i wiele innych sytuacji doprowadziło do tego na jego własne życzenie. Ta walka na fame mma mogła być jego szansą na powrót zwłaszcza jeśli by wygrał, więc wiadomo że teraz pluje sobie w brodę, ale tymi postami jedynie bardziej się pogrąża.

Najlepsze jest to, że on nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co robi i nawet pokazuje że okradanie ludzi go bawi co pokazał dodając kawałek o jakże zabawnym tytule "WYŚLIJ PŁYTY"

To nie wszystko bo w jego przypadku absurd goni absurd. W wywiadzie dla popkillera wypowiedział się na temat nie wysłanych płyt, według niego nie wysłał szybko bo chciał to zrobić porządnie po czym wysłał płyty w białym opakowaniu popisanym markerem. Podobno płyty wysłane a jednak wiele osób nadal pisze, że płyty nie dostali, chociaż w tym momencie ciężko stwierdzić czy to rzeczywiste oskarżenia czy ludzie po prostu nie chcą pozwolić by Tomb chociaż trochę odzyskał dobre imię.

Podsumowując ja bym nie ryzykował kupienia płyty od tego człowieka, a wy dajcie znać co sądzicie o całej sytuacji.

Tłumaczenie postu tomba 

 

 

 

Ja bym kupil ale platnosc tylko przy odbiorze

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów