Polski RAP Quebo zarobił 87 200 w zaledwie 5 minut

Quebo zarobił 87 200 w zaledwie 5 minut

Krzysztof Kostewicz Krzysztof Kostewicz, 20:00:29, 09 marzec '19r.

Wczoraj (8-go marca) jeden z najpopularniejszych polskich raperów XXI.w Quebonafide w końcu przełamał ciszę (prawie).

Jego wytwórnia - QueQuality ogłosiła że rusza ze sprzedażą vinylowego wydania "Dla Fanek Euforii & Dla Fanów Eklektyki", które wcześniej było dostępne w limitowanej wersji "Egzotyki". Fenomen polegał na tym, że płytę segregowano na płci "Dla Fanek Euforii" otrzymały kobiety, a płytę "Dla Fanów Eklektyki" otrzymali mężczyzni.

Cisza wokół artysty wyszła mu na rękę, gdyż wyprzedał on cały nakład wynoszący 800 sztuk w zaledwie 5 MINUT, co daje nam przed odjęciem podatków oraz kosztów produkcji zawrotne 87 200 zł.

Kupujących było tak dużo, że serwery obsługujące stronę nie dawały rady.Dla osób, którym nie udało się zdobyć vinylu, mamy złą i dobrą wiadomość, zła to taka, że najprawdopodobniej nie będzie kolejnej okazji na kupienie płyt w takim wydaniu, dobra natomiast, że już w najbliższych dniach, pojawi się u nas unboxing oraz recenzja vinylu, więc będzie mogli przekonać się, czy coś straciliście.

Na tym jednak nie koniec dobrych wieści, Ciechanowski raper ogłosił również, że pojawi się na "Orange Warsaw Festival", który odbędzie się w Warszawie od 31.05 do 1.06, a takiej okazji nie można przegapić, gdyż nie wiemy, kiedy po raz kolejny będziemy mogli skakac z nim w rytm "Madagaskaru".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów