Nowości Wisco Kidz do Kamerzysty- Ukradłeś mój bit bro

Wisco Kidz do Kamerzysty- Ukradłeś mój bit bro

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 19:40:59, 17 marzec '19r.

Najpierw przybliżę wam poprzednią sytuacje zanim przejdziemy do nowej. Kilka dni temu na temat Kamerzysty wypowiedział się producent L-Pro. Twierdził on,że został oszukany przez youtubera.

 "Skądś znam te flow. Ty wymyśliłeś Kruszwila, wymyśliłeś Kamerzystę, ale Kamerzystę rapera wymyśliłem ja"  

"Jeszcze miesiąc temu chciałeś nagrywać disco-polo z DJ-em Remo . Skąd to wiem? Bo byłeś u mnie tyle razy, że nagraliśmy całą płytę, ale jak zwęszyłeś więcej hajsu, to jak zwykle zj**ałeś "

Mimo tego, że cała plyta była nagrana to kamerzysta przerwał współpracę z polskim producentem i zamiast tego postanowił... kraść bity?

Brzmi znajomo? To teraz zobaczmy drugiego "Artystę"

Oczywiście bit wzięty od małego twórcy. Wisco Kidz zdobył pod swoim utworem zaledwie 1400 wyświetleń do tego jest z innego kraju więc aż żal go nie okraść. Dodatkowo sam Wisco napisał komentarz pod kawałkiem kamerzysty.

"Ukradliście mój bit i udajecie, że jest wasz! Ludzie wyszukajcie "Wisco Yari- Hold me Down". Wypuściłem kawałek 6 miesięcy temu i nie brałem bitu od Kruszwila! Przestańcie kłamać !"

 

Teraz warto zadać jedno pytanie czy płyta pójdzie do sprzedaży z kradzionymi bitami czy i tym razem zobaczymy obchodzenie prawa i sprzedawana będzie naklejka+ płyta gratis?

Tego zapewne dowiemy się już niedlugo.

 

 

#TAGI

#Kamerz

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów