Nowości JAN-RAPOWANIE & NOCNY WRACAJĄ Z TOKIO Z NOWYM KLIPEM

JAN-RAPOWANIE & NOCNY WRACAJĄ Z TOKIO Z NOWYM KLIPEM

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 17:39:47, 15 marzec '19r.

Jan-Rapowanie i Nocny odwiedzili najludniejsze miasto świata, by na jego tle przedstawić historię o samotności. „Wszystko OK‟ to kolejny utwór, który promuje ich najnowszy wspólny album. Specjalnie na potrzeby zrealizowania teledysku do utworu, panowie wybrali się do Tokio.

„Wszystko OK‟ to intymna opowieść o dylematach i problemach dwudziestolatka, który znalazł się na odpowiednich torach zawodowych, jednak prywatnie wciąż czuje, że stoi na bocznicy. Motywem przewodnim jest tutaj samotność, która przez Jana-Rapowanie zostaje przywołana wprost. Rap Janka opatrzony został bardzo stonowanym i spokojnym bitem Nocnego ciekawie komponującym się ze stoickim flow rapera. Kontrastem do treści utworu stała się stolica Japonii. Tokio jest najludniejszym miastem świata, a to właśnie obrazki stamtąd stały się dla artystów tłem do pokazania wspomnianej samotności.

 

- Polecieliśmy do Tokio, żeby nakręcić klip. Wróciliśmy z klipem, milionem obserwacji i tysiącem nowych pomysłów. Świat nie ma granic – mówi Jan-Rapowanie zapytany o tę wyprawę.

 

Wśród licznych ujęć ze stolicy Japonii zobaczymy m.in. jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie, które znajduje się w tokijskiej dzielnicy Shibuya, czy charakterystyczne dla miasta wielkie, podświetlane, elektroniczne banery reklamowe. Ta przestrzeń zdecydowanie i mocno kontrastuje z tematyką utworu, co nadaje mu wyjątkowego i bardzo wyraźnego wydźwięku.

 

„Wszystko OK‟ jest kolejnym klipem, który promuje najnowszy krążek Jana-Rapowanie i Nocnego zatytułowany „Plansze‟. Wydawnictwo ma być próbą pokazania świata oczami młodego człowieka wychowanego w wielkim mieście, które narzuca szybkie tempo, ale niekoniecznie pozwala złapać oddech. 15 marca to również data premiery krążka.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów