Nowości Pierwsi alternatywni artyści w SBM Label

Pierwsi alternatywni artyści w SBM Label

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 18:50:05, 15 marzec '19r.

Wytwórnia SBM Label się rozrasta i to już nie tylko w ramach hip-hopowego i trapowego brzmienia. Dziś poznaliśmy pierwszych alternatywnych artystów, którzy będą wydawać w labelu Solara i Białasa.

Do ogłoszenia kolejnych artystów doszło w audycji Bolesne Poranki w newonce.radio, którą prowadzi Jan-rapowanie. Gośćmi audycji byli NOCNY, Holak oraz Mateusz Jędrzejewicz odpowiedzialny za działania wytwórni. Głównym tematem audycji była premiera albumu "Plansze" Janka i Nocnego, ale na koniec pozostawiono deser - ogłoszenie nowych artystów, których można usłyszeć gościnnie również na wspomnianej płycie.

Mateusz Jędrzejewicz: Chciałem oficjalnie ogłosić, że zakontraktowaliśmy w SBM pierwszy alternatywnych artystów, którymi są bracia Kacperczyk. Należy kilka słów powiedzieć też o tym, dlaczego ogłosiliśmy to właśnie tutaj. Jest to dla nas ważne miejsce, ponieważ kilka miesięcy temu Solar na antenie newonce radio, właśnie w Bolesnym Poranku, zapowiedział pewne rzeczy, które w międzyczasie rzeczywiście się wydarzyły. Po pierwsze był to rebranding marek związanych z SBM, a po drugie otwarcie labelu na nurty z którymi nie do końca byliśmy wtedy kojarzeni. W tym momencie to staje się rzeczywistością. Otrzymaliśmy demówkę braci Kacperczyk od szanownego Janeczka, który z kolei otrzymał ją od redaktora Czarkowskiego słuchającego wówczas audycji. Uznaliśmy, że to będzie fajny akcent, żeby to ogłoszenie wydarzyło się właśnie tutaj.

Wszystkich poszukujących na szybko muzyki Kacperczyków online, Janek poinformował, że jedyną okazją, żeby sprawdzić wokal Maćka jest feat na płycie "Plansze" w kawałku "Potrzeby". Na antenie zadebiutował jednak singiel duetu, który już niebawem wraz z klipem zostanie opublikowany na oficjalnym kanale SBM Label.

Maciek Kacperczyk: "Na pewno jest to coś dziwnego dla mnie i moich znajomych i środowiska w którym dotąd się obracałem, że podpisaliśmy się w właśnie z SBM. Wydaje mi się, że to dobry krok z naszej strony, bo szukaliśmy wydawcy, byliśmy na wielu spotkaniach z innymi wytwórniami - mniejszymi, większymi, jednak coś nam tam zawsze nie pasowało. A SBM... To najlepsza wytwórnia!".

Mateusz Jędrzejewicz dodaje też: "Kontraktując zespół Kacperczyk otwieramy się na alternatywę, ale mimo nowego kierunku wydaje mi się, że chłopaki do nas pasują. Maciek i Paweł bez wątpienia są bezkompromisowi, przebojowi i progresywni"

ja pierdole jakie pizdy na zdjęciu na takich zniewieściałych chłopaczków to bym potraktował pięścią

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów