Polski RAP TOMASZ CHADA - Rocznica śmierci Rapera

TOMASZ CHADA - Rocznica śmierci Rapera

Daniel Oldicz Daniel Oldicz, 21:16:10, 18 marzec '19r.

To właśnie dzisiaj, przypada rocznica śmierci jednego z Polskich Raperów, dokładnie Tomasza Chady.

Dla niewtajemniczonych, Raper dokładnie rok temu skoczył z okna z 3 piętra został przewieziony do szpitala, po czym został przeniesiony do jeszcze innego Szpitala w Rybniku gdzie zmarł podczas okresu badań. Jeśli chodzi o Jego twórczość to była dosyć bogata oraz obfita, wydał 6 albumów  z całkiem niezłymi sukcesami sprzedażowymi, poniważ po 30000 tysięcy płyt potrafiło lecieć na sprzedaż, we wczesnym etapie kariery po 15000. 

Tomasz Chada był raczej lubianym raperem wsród towarzystwa, dowodem na to mogą być chociażby featy dla raperów takich jak: WWO, Słoń, ZBUKU, Pih czy Kaen, należał do wytwórni Step Records tam też wydawał. Wykonawca miewał też mniej świetlane lata w swoim życiu, w Czerwcu roku 2012 w Grodkowie odbywał karę więzienia trzech lat pozbawienia wolności dokładnie za Napaść i Pobicie, jakby tego było mało dołożono mu dodatkowe Dwa lata za posłużenie się dokumentami innej osoby - skończył odsiadkę w roku 2017 w sierpniu.

Oczywiście, śmierć Tomka dla Polskiego Rapu jest to wielka strata ponieważ był to twórca Wszechstronny, dobitny i nietuzinkowy a przede wszystkim jak nam się zdaje był dobrym człowiekiem i z pewnością dołożył swoje pięć groszy do budowania polskiego Hip-Hopu oraz jego kultury. Z pewnością jego Fani będą go dobrze wspominać w kolejnych latach, nawet gdy nie ma go już z nami od Roku kondolencje dla rodziny również są wskazane. To wielki dramat.

 

Szybko minęło miałem wrażenie to było z miesiąc temu...

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów