Inne Polski raper rodem z filmów

Polski raper rodem z filmów

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 14:17:37, 26 marzec '19r.

Już niedługo ukaże się teledysk polskiego rapera mieszkającego w Szkocji.

Raper - "Joker" to również scenarzysta własnych teledysków. Zostały zakończone zdjęcia do pierwszego z pięciu teledysków, można powiedzieć pięciu części, ponieważ całość będzie tworzyła jedną historie (każda kolejna część będzie kontynuacją poprzedniej).

 

Zdjęcia do teledysku kręcone były na zamku Melville Castle. - Jest to niesamowite miejsce, które pozwoliło nam na odzwierciedlenie całej historii. Historia przedstawiona w teledysku zaczerpnięta została z filmu, jednak z głównym wykorzystaniem postaci Jokera i Harley Quinn. Osoby, które wystąpiły w teledysku, potrafiły fantastycznie wcielić się w postacie które grały. - Miałem również przyjemność skorzystać z dwóch niesamowitych samochodów, które wystąpiły w filmie "Atlas chmur" z Tomem Hanksem i Holle Berry. Wszystko to możecie zobaczyć już na załączonych zdjęciach. Za cały scenariusz odpowiada sam raper. Jednak za produkcje i niesamowite ujęcia odpowiada ekipa filmowa MJFilmProductions z udziałem Controlledimage.

 

Premiera płyty "Nadzieja" przewidziana jest na 13 września. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszą część, która ukaże się niebawem. Bądźcie czujni!

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów