Inne Jan-rapowanie & NOCNY - "Plansze" na YouTube!

Jan-rapowanie & NOCNY - "Plansze" na YouTube!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 10:49:37, 27 marzec '19r.

Już niemal wszystkie utwory z albumu "Plansze" duetu Jan-rapowanie & NOCNY trafiły na oficjalny kanał SBM Label. Ostatnim brakującym elementem jest "Millenium Sport", które zostanie zobrazowane teledyskiem.

W serwisie YouTube można już wysłuchać 13 z 14 utworów zawartych na wersji deluxe albumu "Plansze" - drugiego wspólnego krążka Jana-rapowanie i Nocnego. Ostatnie na liście "Millenium Sport" dołączy do nich wraz z teledyskiem, który będzie szóstym już klipem promującym album. Po oficjalnej premierze Janek wraz z SOLD OUT Agencją otworzył trasę "Plansze Tour", która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Koncerty w Poznaniu i rodzinnym Krakowie Janka wyprzedały się, a w Warszawie udało się wyprzedać dwa terminy (w przypadku obu od udostępnienia biletów do sold outu nie upłynęły nawet 2 godziny). Nada dostępny są bilety na koncerty w Łodzi i Lublinie, ale ich liczba szybko maleje.

Płytę "Plansze" w wersji standard można zamawiać na SBMStore.pl, kupować w Empikach w całym kraju oraz słuchać jej w swoich ulubionych serwisach streamingowych.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów