Polski RAP Bedoes & Kubi Producent - platyna za "KPM" na finale trasy w Bydgoszczy!

Bedoes & Kubi Producent - platyna za "KPM" na finale trasy w Bydgoszczy!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:40:09, 28 marzec '19r.

SBM Label ogłosiło, że kolejna granica sprzedaży albumu "Kwiat Polskiej Młodzieży" pękła, a Bedoes i Kubi Producent odbiorą swoje platynowe płyty na finale trasy koncertowej w Bydgoszczy.

Sukces albumu "Kwiat Polskiej Młodzieży" został potwierdzony kolejnym wielkim osiągnięciem. Według SBM Label z raportów wynika, że krążek pokrył się platyną i pozostaje czekać tylko na oficjalne potwierdzenie ze ZPAV. Płyty dla artystów, gości i współpracowników zostaną rozdane na finałowym koncercie trasy koncertowej KPM Tour, która w klubach w całym kraju zgromadziła dziesiątki tysięcy fanów duetu.

Po raz pierwszy platyna zostanie zaprezentowana gościom SBM Space, które w Bydgoszczy będzie zorganizowane 30 marca w Galerii Sztuki NEXT na Poznańskiej 31. Płyty trafią do wszystkich właścicieli jeszcze tego samego wieczoru, kiedy Bedoes wraz z ekipą w swoim rodzinnym mieście zagra finał trasy koncertowej KPM Tour. Po sukcesie SBM Space przed SB FFestivalem Vol. 3 w Warszawie, wytwórnia postanowiła pójść za ciosem - oprócz Bydgoszczy, będzie ono zorganizowane również w Poznaniu przed koncertem 29 marca, w FoodHall Poznań (Dworcowa 1).

SBM Space Poznań: https://www.facebook.com/events/2241492149251662/

SBM Space Bydgoszcz: https://www.facebook.com/events/1340286682781227/

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów