Singel Sztoss -Young King - premiera klipu!

Sztoss -Young King - premiera klipu!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 18:39:03, 03 kwiecień '19r.
Sztoss prezentuje niezwykle klimatyczny teledysk "Young King" zrealizowany przez GRZVideos! Za produkcję utworu odpowiada S4k. Utalentowany wokalista zapowiada tym samym nadchodzącą premierę swojego albumu "Sztoss", który ukaże się już 12 kwietnia z ramienia Step Records!
 
"Sztoss" to długo wyczekiwany album wokalisty z Lublina. Na wydawnictwo złożyło się 11 melodyjnych, pełnych niepodrabialnego brzmienia utworów w klimacie nowoczesnego R&B i popu. „Sztoss” to podróż przez mroczne, depresyjne zakamarki umysłu autora, w których nie brakuje wzlotów i jeszcze mocniejszych upadków. Cloudowe nagrania inspirowane brzmieniem Toronto są kontynuacją tego, co fani mieli już okazję usłyszeć na krążku „81”. Na płycie pojawiają się gościnnie Young Igi, PlanBe oraz Cooks. Produkcje na potrzeby krążka stworzyli 2K, DrySkull, S4k, SHDOW i Johnny Beats.

Mocno limitowany nakład sprawia, że album dedykowany jest najwierniejszym fanom Sztossa, którzy podobnie jak on, najlepiej czują się podczas nocnych podróży z dobrą muzyką wybrzmiewającą w samochodowych głośnikach.
 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów