Koncert/Impreza BITWY NA RYMY POWRACAJĄ

BITWY NA RYMY POWRACAJĄ

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:23:56, 04 kwiecień '19r.

Konkurs improwizacji pełnej rymów wymierzonych w przeciwnika startuje już po raz trzeci. Tym razem pojedynki mistrzów ciętej riposty, w lekko zmienionej formule, zawitają do czterech miast: Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Gdyni. Zawodników najlepiej władających słowem wyłoni jury składające się z uznanych freestylowc’ów, a także osób związanych z szeroko pojętą słowną improwizacją. Zapisy na zawody odbywają się przez stronę www.redbull.pl/kontrowersy.

 

Red Bull KontroWersy to seria freestyle’owych bitew, podczas których uczestnicy rywalizują w formule 1 vs 1. Ich orężem są słowa, których muszą używać na tyle sprawnie, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem. Najlepsi zawodnicy eliminacji spotkają się w wielkim finale w Gdyni. Dotychczas tutuł Mistrza Red Bull KontroWersy udało się zdobyć Boberowi i Wawrzynowi. Kto dołączy do tego grona w tym roku?

 

Nad przebiegiem Red Bull KontroWersy czuwać będzie jury, które wybierze najlepszego freestyle’owca. Jego skład objęty jest jeszcze tajemnicą. Wiadomo natomiast, że będą to reprezentanci różnych, nie tylko hiphopowych, dyscyplin sztuki, w których improwizacja jest istotnym elementem. Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne dla zawodników zadba Dj Lazy One.

 

Tegoroczna edycja różni się od poprzednich formą zgłaszania się do zawodów. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie redbull.pl/kontrowersy. Na każdym z czterech przystanków eliminacyjnych odbędą się wstępne kwalifikacje, w czasie których jury wyłoni szesnastu najlepszych zawodników. Następnie walczyć będą oni o miejsce w wielkim finale, który odbędzie się 25 maja podczas Delfinaliów w Gdyni.

 

Red Bull KontroWersy 2019

Eliminacyjne:

9 maja 2019 – Poznań, Wielkie Grillowanie UAM

10 maja 2019 – Rzeszów, Rzeszowskie Juwenalia

17 maja 2019 – Warszawa, Gardenalia UW

24 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wielki Finał:

25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów