Singel Chcę do Ciebie wrócić i... wraca. Mrozu z kolejnym singlem

Chcę do Ciebie wrócić i... wraca. Mrozu z kolejnym singlem

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:00:31, 05 kwiecień '19r.

Szarość dni i siwe krzesła? To już przeszłość. Aura polskiego rynku muzycznego zwiastuje nam bowiem melodyjną niespodziankę. Po udanym “Napadzie"Mrozu wraca z kolejną odsłoną nowej płyty, której premiera odbędzie się już za nieco ponad tydzień.

12 kwietnia 2019 to dzień, w którym będziemy mogli usłyszeć cały krążek muzyka, zatytułowany “Aura”. A już dziś pojawił się następny utwór promujący wydawnictwo.

Pora wejść w buty powracającego Mroza, zanurzając się w minimalistycznie, ale gustownie zwizualizowany odsłuch numeru “Chcę do Ciebie wrócić”. To właśnie ta piosenka stanowi zapowiedź świeżego wydawnictwa artysty. Drugi singiel “Aury” to nie zwykła ballada. To ballada z blues-rockowym pazurem, w której gitarowe dźwięki wygrywa Marcin Bors, a w dźwięczne werble uderza Jerzy Markuszewski.

Jaka będzie “Aura”?

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści „AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów