Koncert/Impreza Tiger vs Sowa, Boxdel vs Ochroniarz czyli kogo zobaczymy na FAME MMA 4

Tiger vs Sowa, Boxdel vs Ochroniarz czyli kogo zobaczymy na FAME MMA 4

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:54:14, 09 kwiecień '19r.

30 Marca w Atlas arenie odbyła się gala FAME MMA 3. Na niej mogliśmy zobaczyć 9 walk.  Podsumowanie walk oraz samej gali możecie przeczytać tutaj.

Gdzie i kiedy FAME MMA 4?

Następna odsłona gali już 22 czerwca w Częstochowie dlatego możemy zacząć spekulować jakie walki przyjdzie nam oglądać za nie całe 3 miesiące. Internet huczy od wyzwań, niektóre zostały rzucone już na samej gali, pozostałe w internecie.  Postaram się przedstawić wam najciekawsze oraz najbardziej prawdopodobne.

Walka wieczoru:

Marcin Malczyński vs ?

Dawid Malczyński zapytany po wygranej walce czy zobaczymy go na następnej gali, odpowiedział, że jego nie, ale nazwisko Malczyński pojawi się w karcie walk.  

Dlaczego walka wieczoru? To proste, nie dość, że popularna persona to posiadająca umięjętności. Od lat trenuje Brazylijskie jiu jitsu więc jego przeciwnik również będzie musiał posiadać umiejętności nabyte przez lata treningów. Zdecydowanie możemy spodziewać się walki na wysokim poziomie.

 

Boxdel vs Ochroniarz

Po wygranej z Hassanem na FAME MMA 3, wiewiór wrócił na chwilę do oktagonu by wyzwać na walkę Ochroniarza Lorda Kruszwila.

Jednak do tej walki nie dojdzie, zamiast tego Ochroniarz zawalczy z Boxdelem. Zostało to potwierdzone przez samego Boxdela na jego instastory.

 

Adrian Polak vs Amadeusz Ferrari

Jak wiedzą wszyscy interesujący się galą, Ferrari od samego początku chciał zawalczyć z Adrianem. Gdy dowiedział się podczas konferencji, że do takiej walki dojdzie nie krył swojego zadowolenia.

Oboje są teraz po przegranej walce i są zdeterminowani by kolejną wygrać.  Możemy spodziewać się ciekawego pojedynku.

Sowa vs Tiger Bonzo

Tej walki zdecydowanie chce tłum. Sowa na swojej transmisji w serwisie youtube wyzwał do walki Tigera, shot z tego wyzwania obejrzało już kilkanaście tysięcy osób. Tiger w niedługim czasie odpowiedział i zgodził się na walkę. Ta informacja obiegła internet i największe strony na facebooku związane z hiphopem zamieściły taką informację która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Oczywiście mamy tu lekką dysproporcję wagową ale jeśli  Sowa troche zrzuci a Tiger podbije to może się szykować ciekawa walka.

Don Kasjo vs Ambro

Do tej walki miało dojść już na poprzedniej gali jednak przez kontuzję tego drugiego walka się nie odbyła i zamiast Ambro walczył Adrian Polak.

Panowie żywią do siebie niechęć i Don Kasjo wielokrotnie wspominał, że nie może się doczekać tego pojedynku. Bardzo możliwe,że na tej gali dostanie szansę.

Marta Linkiewicz vs Dorota Chojecka

O tej walce nie słyszeliśmy wiele, poza tym, że Marta wyzywała Dorotę na walkę na swoim instastory.

 

Podsumowując na kolejnej gali możemy zobaczyć naprawdę ciekawe starcia w klatcę. Myślę, że wiele osób chciało by zobaczyć te walki w czerwcu, jednak teraz pozostaje nam jedynie czekać i się domyślać na oficialne informacje.

 

 

#TAGI

#fame mma

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów