Koncert/Impreza BEXEY i Brennan Savage w warszawskiej Hydrozagadce!

BEXEY i Brennan Savage w warszawskiej Hydrozagadce!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:00:39, 09 kwiecień '19r.

BEXEY wróci do Warszawy z nową EPką „Spooky Electrick”! Twórca piosenek takich, jak „Villain Tears”, „Cutthroat Smile”, „Nightslayer”, czy „Stay Alive”, który we wrześniu 2017 w Warszawie supportował swojego przyjaciela Lil Peep'a, wystąpi 10 kwietnia w Hydrozagadce.

BEXEY jest płodnym artystą, który stawia na żonglowanie stylami. Jego twórczość została oparta na emo rapie, lecz jego kompozycje są wzbogacane o trapowe elementy, gitarowe riffy i… ekscentryczny look. Taka mieszanka sprawia, że mamy do czynienia z jednym z najbardziej oryginalnych reprezentantów swojego gatunku, o czym, świadczy ponad 100 milionów streamów jego solowego materiału.

Po dużej trasie, obejmującej UK i USA, gościnnych występach i kolaboracjach z Lil Peepem, $UICIDEBOY$, Fat Nickiem i ILoveMakonnen, BEXEY wyrusza w europejską trasę, na której nie zabrakło Warszawy. Jego ostatnia EP-ka „Spooky Electrick”, a także grudniowy występ w Pogłosie, zostały bardzo ciepło przyjęty przez polskich fanów.

Przed artystą wystąpi amerykański raper, Brennan Savage. Savage zaprezentuje między innymi swoją ostatnią EPkę zatytułowaną „Drowning”, która powstała we współpracy z producentem Fish Narciem.

Szczegóły:
Kiedy?: 10 kwietnia 2019
Gdzie?: Warszawa, Hydrozagadka
Bilety: w cenie 59zł dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i we wszystkich Empikach.

 

Witaj, chcesz się dowiedzieć jak dobrze znasz się na rapie? Tutaj sprawdzisz swoją wiedzę https://www.youtube.com/channel/UC1yZs3fTMV1RYihziOVn7Gg/

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów