Premiera Nowa Aura nadeszła!

Nowa Aura nadeszła!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 15:18:15, 15 kwiecień '19r.

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty „ZEW", Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Dziś premiera jego nowego albumu pt. "Aura", zapowiadanej takimi utworami, jak: energetyczny "Napad" (z filmu "Na bank się uda"), "Chcę do Ciebie wrócić" - niezwykłą balladę z pazurem, czy sentymentalną opowieść "Gdyby wiedział".

Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko-producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem.

Marcin Bors pomógł zespoić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści.

„AURA" kontynuuje myśl, dzięki której narodził się „ZEW", wynosząc ją na jeszcze wyższy
poziom energetyczny.

Album można odsłuchać i zamówić pod adresem: www.mrozuaura.pl a wszystkie single, włącznie z dzisiejszą, tytułową "Aurą" także w serwisie YouTube.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów