Koncert/Impreza SBM zaprasza do Los Santos

SBM zaprasza do Los Santos

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 13:32:38, 18 kwiecień '19r.

SBM Label i SOLD Out Agencja kontynuują dobrą passę związaną z organizacją SBM Space. Przed warszawskim koncertem Bedoesa na Torwarze zapraszają do... Los Santos.

Koncert Bedoesa na Torwarze to największy i zarazem ostatni koncert na trasie KPM Tour. Podobnie jak w przypadku wydarzeń w Poznaniu i Bydgoszczy oraz warszawskim SB FFestivalu Vol. 3 zorganizowana zostanie specjalna strefa przeznaczona dla fanów i artystów całej ekipy. Tym razem motywem przewodnim SBM Space będzie klimat słonecznego Los Santos. 27 kwietnia od godziny 12:00 w lokalu Miejsce znajdującym się na barce w Porcie Czerniakowskim (Zaruskiego 1) SBM chce stworzyć dla swoich fanów klimat słonecznego Venice Beach. I to zupełnie za darmo, bo wstęp na imprezę jest wolny.

W wydarzeniu zapowiadającym spotkanie czytamy: "Dla wszystkich, którzy przyjeżdżają z daleka specjalnie na nasze koncerty i dla tych, którzy chcą po prostu poznać naszą ekipę, przybić piątkę lub zobaczyć nowe ciuchy SBM Esthetic przygotowaliśmy czwartą edycję SBM Space. Przeniesiemy LA do Warszawy! Postaramy się, żebyście poczuli się jak na słonecznej Venice Beach. Warszawski SBM Space będzie podzielony na trzy strefy:

- SBM Esthetic w której będzie można zobaczyć, przymierzyć i kupić pierwsze produkty z dropu S/S 19 Part Two

- SBM Chillout w której będzie można odpocząć, zrelaksować się i rozegrać sobie meczyk w Fifę na PS4

- SBM Art w której odbędzie się wystawa prac Magdaleny Wdziękowskiej, autorki sesjii zdjęciowej do albumu "Kwiat Polskiej Młodzieży" oraz zdjęć innych artystów współpracujących z SBM Label

- SBM Music w ramach której po raz pierwszy zorganizujemy JAM z udziałem naszych artystów otwarty również dla Was, dzięki czemu  będziecie mieli okazję, by porapować w jednym cypherze z pierwszoplanowymi gwiazdami SBM Label czy uczestnikami SBM Starter".

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1152144328317079/

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów