Koncert/Impreza Bedoes zagrał w filharmonii!

Bedoes zagrał w filharmonii!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:30:10, 24 kwiecień '19r.

Bedoes odnosi sukces za sukcesem. Jego drugi album, wydany wspólnie z Kubim Producentem "Kwiat Polskiej Młodzieży", uzyskał status platynowej płyty w niecałe 4 miesiące od premiery. Raper odebrał wyróżnienie w swoim rodzinnym mieście, Bydgoszczy, gdzie 30 marca zagrał przed publicznością zgromadzoną w Filharmonii Pomorskiej. 

 
Trasa "Kwiatu Polskiej Młodzieży" okazała się dużym sukcesem organizacyjnym. Dwadzieścia koncertów zgromadziło blisko 15 tysięcy ludzi, a w niektórych miastach zainteresowanie było tak duże, że artyści grali dwa koncerty jednego wieczoru. 
Na miejsce koncertu finałowego wybrana została Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy - jedno z najważniejszych miejsc na mapie polskiej muzyki poważnej. 
800 osób obejrzało prawie dwugodzinne show, w trakcie którego wręczone zostały platynowe płyty za albumy "Kwiat Polskiej Młodzieży" i "Aby Śmierć Miała Znaczenie" - debiutancki krążek duetu. Kto nie miał okazji zobaczyć tego występu na żywo, może obejrzeć vlog, który znajduje się na kanale SBM Label.
 
To nie koniec dużych rzeczy w wykonaniu Bedoesa. Już 27 kwietnia raper wystąpi na warszawskim Torwarze. Wraz z nim na scenie pojawią się goście specjalni, wśród których obecność potwierdzili Solar, Białas, White 2115, Young Multi, Blacha 2115 i Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Całe wydarzenie poprzedzi SBM Space w lokalu MIEJSCE, gdzie fani artysty będą mogli zobaczyć na żywo wystawę prac artystów związanych z SBM Label i kupić pierwsze rzeczy z kolejnego dropu marki SBM Esthetic. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów