Koncert/Impreza STAND-UPERZY SĘDZIAMI BITEW FREESTYLE'OWYCH RED BULL KONTROWERSY

STAND-UPERZY SĘDZIAMI BITEW FREESTYLE'OWYCH RED BULL KONTROWERSY

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 09:45:50, 25 kwiecień '19r.

Błażej Krajewski i Paweł Chałupka zasiądą w gronie jurorów tegorocznej edycji Red Bull KontroWersy. Obok stand-uperów pojawią się też postacie dobrze znane miłośnikom freestyle'u i rapu. Pierwsze bitwy w ramach tegorocznej edycji show już 9 maja w Poznaniu.

 

Tegoroczna edycja Red Bull KontroWersy obfituje w zmiany. Pierwszą z nich jest formuła zgłoszeń, która została uproszczona jedynie do formularza na stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

 

Drugą jest skład sędziowski, który będzie oceniał pojedynki MC's aspirujących do miana mistrza Red Bull KontroWersy. Na klasycznej, sędziowskiej ławce zasiądą w tym roku m.in. stand-uperzy Błażej Krajewski i Paweł Chałupka. Ten ostatni dołączy do grona jurorów podczas eliminacji w Rzeszowie, natomiast Błażej Krajewski oceni występy freestyle'owców na przystankach w Poznaniu, Warszawie i Gdyni.

 

- Co prawda jestem z innej branży, ale uważam, że freestyle ze stand-upem ma wiele wspólnego. Ja nie potrafię tak szybko kleić rymów, jednak cenię sobie improwizację i mocne punche. Na to liczę i tego życzę uczestnikom – komentuje swoją nową funkcję stand-uper Błażej Krajewski.

 

 

 

Tradycyjnie już obok nich pojawi się legenda freetyle'u i raper Te-Tris, który będzie przewodniczył obradom sędziowskiego grona. Na każdym z przystanków w jury pojawi się także trzeci sędzia, którym jest przedsatwiciel młodszego pokolenia freestyle'owców: Milu, Czeski, Radzias i Bober, których zobaczymy odpowiednio w Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Gdyni.

 

 

 

Red Bull KontroWersy to seria freestyle’owych bitew, podczas których uczestnicy rywalizują w formule 1 vs 1. Ich orężem są słowa, których muszą używać na tyle sprawnie, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem. Najlepsi zawodnicy eliminacji spotkają się w wielkim finale w Gdyni. Dotychczas tutuł Mistrza Red Bull KontroWersy udało się zdobyć Radziasowi i Wawrzynowi.

 

Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne dla zawodników zadba Dj Lazy One i Praktyczna Pani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram Red Bull KontroWersy 2019

 

Eliminacyjne:

 

9 maja 2019 – Poznań, Wielkie Grillowanie UAM

 

10 maja 2019 – Rzeszów, Rzeszowskie Juwenalia

 

17 maja 2019 – Warszawa, Gardenalia UW

 

24 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

 

Wielki Finał:

 

25 maja 2019 – Gdynia, Delfinalia

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach wstępu na Juwenalia.

 

Każdy z przystanków będzie też na żywo transmitowany na Facebooku Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji widzowie będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie organizowanym przez Red Bull Moble i markę HAMMER. Główną nagrodą będzie telefon HAMMER Energy 18x9.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów