Singel Pokahontaz z muzyczną niespodzianką na majówkę

Pokahontaz z muzyczną niespodzianką na majówkę

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 18:11:35, 02 maj '19r.

Na MaxFloRecTV trafił  utwór zatytułowany „Lepiej późno niż nigdy”. Najnowsza propozycja Rahima i Fokusa to 3. zapowiedź albumu „REnesans”. Krążek dostępny jest w pre-orderze wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl. Premiera wydawnictwa już w czerwcu

 

Tuż przed długim weekendem majowym grupa Pokahontaz częstuje fanów nowym singlem. Numer „Lepiej późno niż nigdy” promuje nadchodzącą płytęREnesans”. Za produkcję muzyczną zarówno dzisiejszej nowości, jak i całego albumu odpowiedzialny jest Magiera. Autorem animacji do utworu jest Koksny, natomiast zdjęcie okładkowe wykonał Mateusz Szeliga.

Pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans-PREORDER/936 trwa przedsprzedaż 5. wspólnego krążka Rahima i Fokusa. Tylko Ci, którzy zamówią wersję pre-orderową płyty, mogą liczyć na wyjątkowe niespodzianki, które na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo już natomiast, że na „REnesansie” znajdzie się 12 pozycji. W aż 8 utworach zaprezentują się goście. Dotychczas poznaliśmy 2 z nich – donGURALesko, który udzielił się w numerze „Średniowiecze” oraz Kleszcza. Wkrótce ujawnieni zostaną kolejni zaproszeni do współpracy artyści.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów