Premiera Już za tydzień premiera najnowszej płyty TEDE & Sir Michu -KARMAGEDON!

Już za tydzień premiera najnowszej płyty TEDE & Sir Michu -KARMAGEDON!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 20:32:49, 03 maj '19r.

Już 9 maja godzinach 16:00 - 18:00 w sklepie PLNY® Stolica przy ulicy Chmielnej 24 w Warszawie będzie można zakupić najnowszy album, zdobyć autografy twórców, przybić piątki i zrobić zdjęcia.
Oprócz tego zaplanowana jest premiera najnowszej kapsułowej kolekcji PLNY związanej z Karmagedonem.
Późniejszym wieczorem polecamy SEN: Karmagedon Release Party (TEDE / Sir Mich) w warszawskim klubie SEN.
Za deckami tego wieczoru staną DJ MACU, DJ Timon oraz DJ Few Few, a na mikrofonie pojawi się TEDE!
Dołącz do nas i celebruj z nami to wyjątkowe wydarzenie!

 

 

Album Tede & Sir Michu „KARMAGEDON” to prawdziwa energetyczna bomba, której wybuch może poważnie wstrząsnąć rodzimą sceną muzyczną. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE i na stałe wejdzie on na playlisty wielu miłośników dobrej muzyki. Album promują single Boatever, OneStar, Mamrotrap, Gangin, R. Kelly oraz traser „Tylko Tyle”, a gościnnie pojawiają się między innymi Timon, Agata Buczkowska oraz kanadyjski raper DT The Artist.

 

Jak zapowiada NWJ płyta będzie dostępna w trzech wersjach: Pierwsza z nich to KARMAGEDON XL zawierający największą ilość utworów i dostępny tylko na stronach WWW.TEDE.SHOP, WWW.ASFALTSHOP.PL, EMPIK.COM oraz w salonach empik. Druga wersja to standardowa edycja, którą będzie można kupić w pozostałych sklepach, natomiast trzecią wersją jest edycja cyfrowa w serwisie Tidal zawierająca utwory nie dostępne na wydaniu fizycznym.

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej płycie polecamy najnowszy podcast zatytułowany 17 PRAW KRYWIANU, w którym Sir Michu wraz z Ekipą opowiadają między innymi o kulisach jej powstawania.

Słuchowisko dostępne jest na platformach cyfrowych do pobrania lub słuchania w streamingu

 

Przypominamy również o akcji 509CHALLENGE. Wystarczy w talii kart odnaleźć JOKERA, zrobić zdjęcie i do 9 maja wrzucić na Instagram tagując #509challenge #karmagedon.

Dla wszystkich uczestników zabawy NWJ i Tidal mają kody na 2 miesięczny dostęp do serwisu Tidal, a najlepsze i najciekawsze zdjęcia mogą liczyć na dodatkowe niespodzianki, oczywiście związane z KARMAGEDONEM.

 

Album TEDE & SIR MICH KARMAGEDON można zamówić na stronach WWW.TEDE.SHOP, WWW.ASFALTSHOP.PL lub EMPIK.COM

Premiera 9 maja 2019 roku #509flow 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów