Informacje Kaczor BRS wyprzedał nakład preorderowy płyty- Sygnatura Akt. BRS 2019!

Kaczor BRS wyprzedał nakład preorderowy płyty- Sygnatura Akt. BRS 2019!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 14:28:10, 07 maj '19r.
Kaczor BRS wyprzedał preorderowy nakład albumu "Sygnatura Akt. BRS 2019"! Wersja deluxe płyty stała się tym samym niedostępna, lecz wciąż możliwe jest nabycie podstawowego wydania nadchodzącego krążka reprezentanta Step Records.

Kaczor BRS to jedna z najciekawszych postaci rapowej sceny, reprezentująca uliczny nurt hip-hopu. Artysta dał poznać się słuchaczom jako hardkorowy, bezkompromisowy tekściarz z pomysłem na siebie. Słynie również z kontrowersyjnych teledysków, które emanują brutalnością życia codziennego, przez co często są usuwane przez YouTube.

Jego pierwsza płyta, "TRAPanacja Czaszki", odbiła się sporym echem na krajowym rynku, czego efektem są wielomilionowe odtworzenia singli z tego krążka. W miesiąc po premierze debiutu Kaczor BRS został osadzony w areszcie śledczym, w którym napisał swoją drugą płytę - "Sygnatura Akt. BRS 2019". Album cechuje się różnorodnością brzmieniową oraz bogatą oprawą gościnną. Na najnowszym wydawnictwie usłyszymy m.in. Palucha, Słonia, Peję, Żarego JLB, Kafara, Resta, Księcia Kapotę, Dudka czy też Faziego. Za charakterystyczne scratche odpowiada DJ Gondek. Album "Sygnatura Akt. BRS 2019" przepełniony jest emocjami oraz wskazówkami gospodarza przekazywanymi "między wierszami". Całość została zaprezentowana w bardzo dynamicznej, charakterystycznej dla rapera formie.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów