Singel Nowy singiel Pokahontaz już w sieci. Wśród gości wokalista Bitaminy

Nowy singiel Pokahontaz już w sieci. Wśród gości wokalista Bitaminy

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 10:08:56, 13 maj '19r.

Na MaxFloRecTV trafił  „Diler liter” Pokahontaz. Utwór jest 3. wideoodsłoną albumu „REnesans”, którego premiera spodziewana jest w czerwcu. Gościnne partie do numeru dołożyło kilku artystów. Wśród nich wokalnie udzielił się Vito Bambino z Bitaminy. Teledysk zrealizowała grupa 9LITER FILMY

 

Co łączy wokalistę Bitaminy, pianistę, beatboxera i grupę Pokahontaz? Oprócz tego, że wszyscy świetnie znają się na muzyce, to od dziś (10.05) na MaxFloRecTV można posłuchać ich wspólnego utworu. Singiel pt. „Diler liter” z gościnnym udziałem Vito Bambino, Tymoteusza Biesa i Minixa to propozycja nie tylko dla fanów rapu, ale także dla lubiących nietypowe kooperacje muzyczne. Produkcją numeru zajął się Magiera, a skrecze dorzucił DJ West. Utworowi towarzyszy wyjątkowy wideoklip zrealizowany we współpracy z Urzędem Miasta Mikołów.

 

Teledysk jest dziełem jednej z najlepszych grup filmowych w kraju – 9LITER FILMY. Ostatnio ekipa ta realizuje dla MaxFloRec miniserial klipowy Vixena, który śledzić można  na kanale wydawnictwa. W najnowszym wideoklipie Pokahontaz obok wyżej wymienionych artystów obejrzeć można popisy mistrzów innych hiphopowych profesji: b-boya Alexa, b-girl Lisek czy skreczującego na dachu mikołowskiego ratusza DJ-a Westa. Zdjęcia w całości powstały w Mikołowie, z którym związana jest większość artystów zaangażowanych w powstanie „Dilera liter”.

 

Singiel jest 4., po „Z innej bajki”, „Średniowieczu” z donGURALesko i „Lepiej późno niż nigdy”, zwiastunem płyty Pokahontaz zatytułowanej „REnesans”. Krążek zamawiać można w przedsprzedaży wyłącznie pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans-PREORDER/936. Oficjalna premiera albumu już w czerwcu.

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów