Premiera TEDE & Sir Michu -KARMAGEDON

TEDE & Sir Michu -KARMAGEDON

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 13:16:35, 13 maj '19r.

W czwartek 9 maja do słuchaczy trafił najnowszy album Tede & Sir Michu zatytułowany „KARMAGEDON” i wszystko wskazuje na to, że jest to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE. Emocje towarzyszące premierze tej płyty od początku gwarantują, że jest ciekawie. Gościnnie na KARMAGEDONIE pojawiają się między innymi Zbuku, Timon, Agata Buczkowska, Setka, Pan Zgrywus, Tymek, Teabe, JNR, Mosad, Wac Toja, Abel, Fokus, Gedz, Dwa Sławy, Te-Tris, Otsochodzi, Włodi, Książę Kapota oraz kanadyjski raper DT The Artist

 

Płyta dostępna w trzech wersjach: Pierwsza z nich to KARMAGEDON XL zawierający największą ilość utworów i dostępny tylko na stronach WWW.TEDE.SHOP, WWW.ASFALTSHOP.PL oraz w sieci empik.

Druga wersja to standardowa edycja, którą będzie można kupić w pozostałych sklepach, natomiast trzecią wersją jest edycja cyfrowa w serwisie Tidal zawierająca utwory nie dostępne na wydaniu fizycznym.

 

LINKI DO WSZYSTKICH SERWISÓW: https://independentdigital.lnk.to/karmagedon

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej płycie polecamy podcasty zatytułowane 17 PRAW KRYWIANU, w którym Sir Michu wraz z Ekipą opowiadają między innymi o kulisach jej powstawania.

Słuchowisko dostępne jest na platformach cyfrowych do pobrania lub słuchania w streamingu.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów