Koncert/Impreza MICROPHONE MASTERS XII już w tym miesiącu

MICROPHONE MASTERS XII już w tym miesiącu

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 10:20:58, 15 maj '19r.

Już 24 maja w Rzeszowskim klubie Vinyl odbędzie się XII edycja Microphone Masters czyli bitwa freestyle z udziałem zawodników ze ścisłej krajowej czołówki! Bitwa z legendarnego cyklu odbędzie się po raz pierwszy w Rzeszowie!

24 MAJA 2019 (piątek), start: 20:00

klub VINYL - RZESZÓW, Al. Piłsudskiego 31

uczestnicy bitwy:
KORO (Rzeszów / Progres Roku WBW)
OSET (Łódź / MC Roku WBW)
IWO (Milanówek / Debiut Roku WBW)
SZYDERCA (Tuchów / Powrót Roku WBW

prowadzenie: KONRAD
gramofony: DJ NORIZ

BILETY http://wbw.pl/bilety
25 zł - przedsprzedaż [do 2019-05-23]
30 zł - w dniu imprezy

Wydarzenie na Facbook'u: https://facebook.com/events/652381598589859

Microphone Masters to prawdziwa freestyle'owa uczta, podczas której mikrofony na scenie krzyżują najlepsi MC. Każdorazowo podczas imprezy Microphone Masters do walki na wolne rymy staje czterech utytułowanych nawijaczy, których słowne starcia rozgrzewają do czerwoności mikrofony i publiczność. Nad całością czuwa piąty mistrz mikrofonu, który prowadząc bitwę zagrzewa publiczność do spontanicznych reakcji.

Podczas Microphone Masters pojedynki wyjątkowo nie są oceniane przez jury. Po zakończeniu każdego starcia swoją opinię poprzez odpowiednio głośny hałas wyraża publiczność. Mimo że ostatecznie nie zapada żaden oficjalny werdykt uczestnicy traktują bitwy bardzo prestiżowo i na zakończenie pojedynków są świadomi kto przegrał, a kto zniszczył lirycznie rywali. Zgromadzona w klubie publiczność oczywiście ma swoje zdanie dotyczące wyników, a dyskusje na ich temat nie milkną jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

karta walk:
1. KORO vs OSET
2. IWO vs SZYDERCA
3. KORO vs IWO
4. OSET vs SZYDERCA
5. OSET vs IWO
6. KORO vs SZYDERCA

regularnie sprawdzaj:
http://wbw.pl
http://youtube.com/WBWtv
http://instagram.com/WielkaBitwa
http://fb.com/WielkaBitwaWarszawska

 

FREESTYLE - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

BATTLE / BITWA - najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

WBW - odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów