Koncert/Impreza FAME MMA 4 ZNAMY KARTĘ WALK!!!

FAME MMA 4 ZNAMY KARTĘ WALK!!!

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 12:00:16, 16 maj '19r.

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbyło się FAME MMA 3 które było bardzo udanym wydarzeniem i spokojnie mogło się równać z KSW które odbywało się tydzień wcześniej. A teraz czekamy na kolejną odsłonę gali która odbędzie się już w przyszłym miesiącu a dokładnie 22 czerwca w Częstochowie. Wczoraj został udostępniony filmik promocyjny na którym poznaliśmy prawie wszystkich zawodników.

Walką wieczoru będzie starcie między Martą Linkiewicz a Lil Masti (Seksmasterka)

Możemy się spodziewać, że pojedynek zacznie się już na pierwszej konferencji i to właśnie na konferencjach będzie najciekawiej.

Kto wygra walkę? Ciężko powiedzieć, może się stać dokładnie to samo co w poprzedniej walce Marty, jednak po przemianie wyglądowej Anieli można wywnioskować, że sporo trenuje, więc może czeka nas zaskoczenie.

Co-Main Event Medusa vs Knaziuu

Tutaj według mnie dostaniemy fajną sportową walkę, biorąc pod uwage iż oboje ciężko trenują i to nie od kilku tygodni

Catchweight Boxdel vs Kubańczyk

Czyli jeden z założycieli gali oraz ochroniarz Lorda Kruszwila. Na fame 3 Kubańczyk został wyzwany na walkę przez Wiewióra jednak youtuber celuje trochę wyżej i walczy z Boxdelem. Tutaj według mnie zobaczymy krótką walkę oraz wygraną Michała Barona.

Ambro vs Don Kasjo

Wszyscy fani fame mma czekali na to wydarzenie. Konflikt narastający od jakiegoś czasu znajdzie swoje rozwiązanie w ringu. Do walki miało już dojść na poprzedniej gali jednak Ambro niefortunnie doznał kontuzji ręki. Wydaje mi się, iż jeśli Kasjo wyciągnął jakąś lekcje z walki z Polakiem i będzie potrafił zakończyć walkę gdy wyrobi sobie przewage to szala przechyla się na jego stronę.

Filipek vs TBA

A może jednak już nie TBA. Wojtek gola na swoim streamie przez przypadek potwierdził to co wszyscy podejrzewali. A mianowicie walkę Filipka z Tombem

To będzie zdecydowanie ciekawe show które również zacznie się już na konferencji. Tomb w końcu ma szanse wygrać w czymś z Filipkiem, który kilka lat temu zmiótł go z powierzchni ziemi w walce freestylowej.

Kizo vs Makowski 

W tej walce motywem przewodnim nie jest żaden konflikt. Raper kizo zmierzy się z Kolegą youtubera Isamu. Nie widzieliśmy w walce żadnego z zawodników więc tutaj nie jestem w stanie ocenić szans obu panów.

Polak vs Ferrari

I wracamy do konfliktów. Nie oszukujmy się, to będzie bardzo brutalna walka, z której prawdopodobnie zwycięzko wyjdzie Ferrari. To jest jego ostatnia  szansa by kontynuować swoją kariere w fame mma. Po tylu przegranych walkach motywacja i agresja Ferrariego narasta i zdecydowanie znajdzie swoje uwolnienie właśnie w tej walce.

Jongmen vs Kasti

Czyli raper kontra Baron g-shock'ów. Walka zdecydowanie wyrównana, jednak Kasti miał już swój debiut co może trochę go wspomóc.

 

Podsumowując zapowiada się bardzo ciekawa gala i już nie możemy się doczekać by zobaczyć te walki na własne oczy.

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów