Premiera DJ Khaled prezentuje album z gwiazdorskim składem

DJ Khaled prezentuje album z gwiazdorskim składem

Kuba Pardocki Kuba Pardocki, 11:36:43, 20 maj '19r.

W piątek DJ Khaled zaprezentował całemu światu swoje nowe muzyczne dziecko. Jest to zamierzona gra słów, ponieważ jego płyta nosi tytuł „Father of Asahd” i odnosi się do drogi jaką Khaled przebył od chłopaka kochającego muzykę, przez światowej sławy producenta, aż do nowego etapu swojego życia, jakim jest ojcostwo nad prawie trzyletnim Asahdem. Płyta zawiera także jamajskie inspiracje. Na tej karaibskiej wyspie odbyły się sesje fotograficzne, podczas których powstała okładka albumu, a w tamtejszym studiu odbyła się cześć nagrań.

 

Krążęk idzie na przekór modzie na krótkie wydawnictwa. Trwające 54 minuty i zawierające 15 utworów dzieło pełne jest tanecznych rytmów, genialnych featuringów i miłości. Jednym z przykładów na to ostatnie może być utwór „Higher” stworzony z Nipsey’em Hussle, który został nagrany tuż przed tragiczną śmiercią rapera. Dochód z tej piosenki zostanie przekazany na dwójke dzieci, które artysta osierocił.

 

W ciągu premierowego weekendu na YouTube pojawi się aż 8 klipów promujących ten album. Poza wspomnianym „Higher” feat. John Legend, Nipsey Hussle, bedą to: „Just Us” feat. SZA,  „Celebrate” feat. Post Malone, Travis Scott, „Jealous” feat. Chris Brown, Lil Wayne, Big Sean, „Holy Mountain” feat. Buju Banton, Sizzla, Mavado, 070 Shake, „You Stay” feat. Meek Mill, J Balvin, Lil Baby, Jeremih, „Wish Wish” z Cardi B, 21 Savage i „Weather Stom” feat. Meek Mill, Lil Baby. W innych piosenkach usłyszymy także Justina Biebera, Jaya-Z i Beyonce, Nasa, Ricka Rossa, Future’a, Chance The Rapper’a, Jeezy’iego, Gunna i CeeLo Greena.

 

Poza teledyskami i muzyką, DJ Khaled we współpracy z Tidalem stworzył także dokument „Father of Asahd: The Album Experience”. Film pokaże spojrzenie od wewnątrz na prace producenta nad najnowszą płytą, która będzie jego największym dziełem do tej pory.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów